in

Dua Lipa Sahneyi Ağlayarak Terk etti

Dün gece Denver’da konser veren Dua Lipa, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle konserini yarıda bırakmak zorunda kaldı.

The Self-Titled Tour adıyla konser serisi başlatan Dua Lipa, konserinin Kuzey Amerika ayağı kapsamında salı günü (26 Haziran) Denver’da Fillmore Auditorium’unda verdiği konserini yarıda kesmek zorunda kaldı.

Sahneden Gözyaşlarıyla Ayrıldı

Denver’daki hayranlarına sahnede 3 şarkı seslendirdikten sonra kendini kötü hissettiğini söyleyen Dua Lipa, kulak enfeksiyonu geçirdiği için konserine devam edemeyeceğini gözyaşları içinde hayranlarına duyurdu.

“Bu gösteriyi yapmak için kendimi gerçekten çok zorladım, size gerçekten daha iyi bir gösteri sunmak istedim. Sizi hayal kırıklığına uğrattığım için kendimi çok kötü hissediyorum çünkü fiziksel olarak şovu gerçekleştiremiyorum.” diyen Dua Lipa sahneden ayrılırken ise, “Beni affedin bu gece devam edemeyeceğim. Geri döneceğim, özür dilerim, size çok teşekkür ederim” dedi.

Twitter’dan Açıklama Yaptı

“Denver ❤” notunu düşerek Twitter üzerinden özür yazısı yayınlayan Arnavut kökenli şarkıcı:

“Bu geceki gösteriyi durdurmak zorunda kaldığım için gerçekten çok üzgünüm. Birkaç günden beri kulak enfeksiyonu sorunu yaşıyordum ve atlatacağımı sanmıştım fakat oldukça acılıydı. Bu yüzden devam etmem durumunda kulağıma kalıcı hasar verebileceğim söylendi. Sizi hayal kırılığını uğrattığım için çok üzgün hissediyorum. Sizin için bu gösteriyi gerçekleştirebilmeyi istemiştim. Lütfen biletlerinizi tutun, konser tarihini yeniden ayarlamak üzerine çalışıyorum. Sevgiler, Dua xx” dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0