in ,

Dua Lipa ve Black Pink’in ‘Kiss & Make Up’ Şarkısı Yayımlandı

İngiliz şarkıcı Dua Lipa’nın Güney Kore’nin popüler grubu Black Pink ile iş birliği yaptığı “Kiss and Make Up” şarkısı yayımlandı.

K-POP Hareketi Ülke Sınırlarını Aştı

Müzik endüstrisine şekil vermeye başlayan K-Pop hareketi ülke sınırlarını aşmaya başladı.

Sosyal medya gücü sayesinde dünya çapında büyük ses getiren BTS’in ününü farkeden Billboard’da bu yıl düzenlediği Ödül töreninde gruba “Yılın En İyi Sosyal Medya Sanatçısı” ödülünü vermişti.

İlk Kez Seul Konserinde Buluştular

Dua Lipa’nın Blackpink ile tanışması grup üyelerinin genç şarkıcının Seul’de verdiği konserine gitmesi ile gerçekleşti. Dua Lipa ile sahne arkasında bir araya gelen Blackpink üyeleri,  Lipa ile konser sonrasında da görüşmeye devam etti.

View this post on Instagram

💕🇰🇷💕🇰🇷IN YOUR AREA @blackpinkofficial 💕🇰🇷💕🇰🇷

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Geçtiğimiz yıl yayımladığı kendi adını taşıyan ilk stüdyo albümünü “Dua Lipa-Complete Edition” adıyla yeniden düzenleyerek piyasaya süren Dua Lipa, dünyayı saran K-POP akımına ayak uydurarak “Kiss and Make Up adlı yeni şarkısında Güney Koreli müzik grubu Blackpink ile iş birliği gerçekleştirdi.

Banx & Ranx yapımcılığında hazırlanan şarkı; Chelcee Grimes, Dua Lipa, Marc Vincent, Mathieu Jomphe-Lepine, Teddy Parker, Yannick Radtogi ve Zacharie Raymond ortaklığında kaleme alındı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0