in

Dua Lipa ve Gwen Stefani İş Birliği Geliyor!

Dua Lipa’nın “Club Future Nostalgia: The Remix Album ” adlı remix albümü 28 Ağustos’ta çıkıyor.

Dua Lipa, dün akşam ABC’de yayımlanan Jimmy Kimmel Live programının sunuculuğunu gerçekleştirdi. Kimmel’ın tatilde olması sebebiyle Lipa’nın sunuculuğunu üstlendiği programın dün geceki konuğu Gwen Stefani oldu. Lipa, Gwen Stefani ile gerçekleştirdiği sohbeti sırasında yaklaşmakta olan remix albümünde Stefani ile iş birliği yaptıklarını duyurdu.

28 Ağustos’ta “Club Future Nostalgia: The Remix Album” adıyla Future Nostalgia albümünün remix versiyonunu dinleyicilerle buluşturmaya hazırlanan 24 yaşındaki şarkıcı; Madonna, Missy Elliott, Mark Ronson gibi isimlerle bir araya geldi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta
Dua Lipa

Lipa, remix albümünün ilk teklisi olan “Levitating” için Madonna ve Missy Elliot ile çalışma gerçekleştirdi. The Blessed Madonna’nın remixlediği parça yeni haliyle 14 Ağustos’ta dijital platformlarda yerini alacak.

Future Nostalgia Remix Albüm

Grammy ödüllü genç yıldız, “Physical” şarkısının remix versiyonunu için ise Gwen Stefani ve Mark Ronson ile iş birliği yaptı. Albüm için birçok ünlü isim ile bir araya gelen Lipa, her şarkısı için farklı bir animasyon videosu yayımlayacağını açıkladı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0