in , ,

Ellen DeGeneres’tan George W. Bush Açıklaması: “Birinin Fikirlerini Onaylamamam Onunla Arkadaş Olamayacağım Anlamına Gelmiyor”

Futbol etkinliğinde eski ABD başkanı George W. Bush ile yan yana oturan Ellen DeGeneres, sosyal medyadan kendisine gelen tepkilere programında yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde bir futbol karşılaşmasında ABD’nin eski başkanı George W. Bush’un yanında oturması sebebiyle eleştirilere maruz kalan Ellen DeGeneres konuya dair açıklama yaptı.

Maça takımın sahibinin kızı tarafından davet edildiğini söyleyen Ellen, birçok ünlü arkadaşının da davetliler arasında olduğunu söyledi.

Ellen, “Maç sırasında benim ve George’un birlikte yan yana oturup gülüştüğümüz anı gösterdiler ve insanlar neden liberal bir eşcinsel Hollywood yıldızının, muhafazakar Cumhuriyetçi bir başkanın yanında oturduğunu merak ettiler. Sebebi şu: Ben George Bush ile arkadaşım. Aynı fikirleri paylaşmadığım daha birçok arkadaşım var. Hepimiz farklıyız ve bunun normal bir şey olduğunu unuttuk. Birinin fikirlerini onaylamamam onunla arkadaş olamayacağım anlamına gelmiyor. ‘Bir başkasına karşı nazik davran’ derken sadece seninle aynı düşünen insanlardan bahsetmiyordum, herkese karşı nazik olmaktan söz ediyordum.” dedi.

Ellen’ın bu sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Nick Jonas Diyabet Hastalığı Hakkında Konuştu: “Komaya Çok Yakındım”

Billie Eilish’in Hayranları BTS Ortaklığına Sıcak Bakmıyor