in

Emily Ratajkowski’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf: Tacize Uğradım

Ratajkowski, fotoğrafçı Jonathan Leder’ın kendisini sarhoş ederek taciz ettiğini iddia ediyor.

Emily Ratajkowski, dün New York Magazine için kaleme aldığı bir makalede 2012’de Vulture çekimi için gittikleri dağ evinde fotoğrafçı Jonathan Leder’ın tacizine uğradığını açıkladı.

Çekim boyunca şarap ikram etmiş

21 yaşındayken gerçekleşen taciz olayında Ratajkowski, fotoğrafçı Leder’ın kendisine çekimlerde daha olgun gözükmesi için gece boyunca şarap ikram ettiğini belirtti. İç çamaşırıyla yapılan çekimler bittikten sonra Leder’ın Ratajkowski’ye çıplak şekilde kendisini çekmek istediğini söylediğini ifade ediyor.

Çekim bitince taciz etmeye başlamış

Şarabın etkisiyle sarhoş olduğunu belirten Ratajkowski, çıplak gerçekleşen çekimlerin ardından kanepeye battaniye altına geçtiğinde Leder’ın kendisini öpüp öpmediğini hatırlamadığını fakat canını yakacak şekilde dokunarak taciz ettiğini belirtti.

Can havliyle elini Leder’ın bileklerine geçirdiğini ve onu durdurduğunu söyleyen ünlü yıldız, o anın şokuyla konuşamadığını ifade etti. Ratajkowski, sabah uyandığında ise evden çıkarak trene binip oradan uzaklaştığını söyledi.

Leder iddiaları reddediyor

Fotoğraflar yıllar sonra Leder’ın fotoğraf kitabında yayımlandı ancak Ratajkowski, bu çekimlerin kitapta kullanılmasının hakkı olmadığını öne sürüyor. Kitabın yayınevi temsilsi, Ratajkowski’nin yazısının ardından iddiaları reddetti. Temsilci, fotoğrafların yayımlanmasını durdurmak için herhangi bir yasal işlemin bulunmadığını belirtti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0