in

Elsa Karakteri Eşcinsel mi Olacak?

Frozen’daki Elsa karakteri eşcinsel mi olacak? Bu soru uzun bir süredir gündemdeki yerini koruyor. Bir kesim bu fikri sıkı sıkıya desteklerken, bir kesim ise şiddetle karşı çıkıyor.

Frozen’daki Elsa karakteri eşcinsel mi olacak? Bu soru uzun bir süredir gündemdeki yerini koruyor. Bir kesim bu fikri sıkı sıkıya desteklerken, bir kesim ise şiddetle karşı çıkıyor.

Variety, Frozen filmindeki Elsa karakterinin eşcinsel olması gerektiği konusunda uzun zamandır ortaya atılan düşünceleri, filmin seslendirme ekibine de sordu.

Filmde Anna karakterine sesiyle hayat veren oyuncu Kristen Bell, “Bunu fark ettim. Tamamen Elsa’ya bağlı.” dedi.

Frozen 2 ülkemizde 22 Kasım’da vizyona girecek.

“Elsa romantik ilişkilere odaklanmıyor.”

Elsa karakterini seslendiren Idina Menzel ise, “Elsa romantik ilişkilere odaklanmıyor. Bu seri hakkında sevdiğimiz şeylerden biri de sadece bunun önemli olmadığını göstermesiydi. Odakladığımız şey öz sevgi ve iki kardeşin arasındaki sevgiydi.” açıklamasında bulundu.

Peki sizce dünya eşcinsel Elsa’ya hazır mı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

View this post on Instagram

Variety, Frozen filmindeki Elsa karakterinin eşcinsel olması gerektiği konusunda uzun zamandır ortaya atılan düşünceleri, filmin seslendirme ekibine de sordu. Filmde Anna karakterine sesiyle hayat veren oyuncu Kristen Bell, “Bunu fark ettim. Tamamen Elsa’ya bağlı.” derken, Elsa karakterini seslendiren Idina Menzel ise, “Elsa romantik ilişkilere odaklanmıyor. Bu seri hakkında sevdiğimiz şeylerden biri de sadece bunun önemli olmadığını göstermesiydi. Odakladığımız şey öz sevgi ve iki kardeşin arasındaki sevgiydi.” açıklamasında bulundu. Peki sizce dünya eşcinsel Elsa’ya hazır mı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

A post shared by Poptakal (@poptakal) on

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0