in

Eski Aşk Yeniden mi Doğuyor? Gigi Hadid ve Zayn Yeniden Görüşmeye Başladı

Eski aşk küllerinden yeniden mi doğuyor? 2018 yılında birlikteliklerini sonlandıran Zayn ve Gigi Hadid çifti yeniden görüşmeye başladı.

Tyler Cameron ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Gigi Hadid, eski aşkı Zayn ile yeniden görüşmeye başladı.

E! News’e konuşan çifte yakın kaynak, Gigi Hadid’in Zayn’in hayatında her zaman önemli bir yere sahip olduğunu ve birlikte çok fazla geçmişlerinin olduğunu söyledi.

Kaynak ayrıca çiftin ayrıldıktan sonra bir süre iletişimlerinin koptuğunu ancak son zamanlarda yeniden bu iletişimin kurulduğunu iddia ediyor.

Gigi Hadi ve Zayn Malik’in İlişki Kronolojisi

İngiliz şarkıcı ve Amerikalı Top modelin birlikteliği 2015 yılında başladı. Gigi Hadid, Zayn Malik’in Pillowtalk” klibinde görüldü. Çift ilk kez 2017 yılında Vogue dergisine birlikte kapak oldu.Ayrıca Versace’nin kapanyasında da birlikte yer aldılar.

Çiftin ilk ayrılık haberini 13 Mart 2018 tarihinde sosyal medya hesapları üzerinden yayımladıkları mesaj sayesinde öğrendik. Ancak ayrılıkları kısa sürdü ve çift, 2018 yılı nisan ayında yeniden bir araya geldi. Aralarındaki çözülemeyen anlaşmazlık ilişkinin bu kez de kısa sürmesine sebep oldu ve çift, 2018 yılı kasım ayında yaklaşık olarak 2 yıl süren birlikteliklerini bitirme kararı aldı.

Zayn, Gigi Hadid ile ayrılığının ardından herhangi bir kadınla anılmadı. Gigi Hadid ise Tyler Cameron ile kısa birliktelik yaşadı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0