in

Gigi Hadid Doğurdu mu?

Baba Hadid’in şiiri sosyal medyada yanlış anlaşıldı

Mohamed Hadid’in torun heyecanıyla kaleme aldığı şiiri sosyal medyada heyecan yarattı. Baba Hadid’in şiirinde “Hoş geldin minik torunum” cümlesini görenler Gigi Hadid‘in doğurduğunu düşündü. Ancak durum sanıldığı gibi değildi. Sosyal medyada Gigi’nin doğurduğu şeklinde yorumlanan şiirin kafaları karıştırdığını gören baba Hadid, hesabından şiiri kaldırdı ardından da kızının henüz doğum yapmadığını açıkladı.

Deden her zaman seninle olacak

Mohamed Hadid, “Büyükbabasının kalbi” başlıklı torununa seslendiği şiirinde, torun heyecanını şu mısralarla ifade ediyor,

“Merhaba minik torunum, benim, kalbim tarif dilemeyecek şekilde mutlu. Senin için güneş ve ayı diliyorum. Mutlu zamanlar yaşamanı diliyorum. Dedenin her zaman yanında olduğunu bil, senin için her şeyi yapacağım, canım. Senin yolda olduğunu duyduğum an güldüm ve gözyaşı döktüm. Ağladım çünkü kalbimin her daim seninle olacağını biliyordum.”

Gigi Hadid Hamilelik Fotoğrafı
Gigi Hadid Hamilelik Fotoğrafı

Seninle gurur duyuyorum

Baba Hadid el yazısıyla kaleme aldığı şiirini, Gigi’yi etiketleyerek “Bağışlayan Allah’ın adına söylemek istiyorum ki seni seviyorum ve seninle gurur duyuyorum” notuyla paylaştı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0