Bizi Takip Et!

Glee Setinde Irkçılık Yapmakla Suçlanan Lea Michele Özür Diledi

Magazin

Glee Setinde Irkçılık Yapmakla Suçlanan Lea Michele Özür Diledi

Samantha Ware, Glee setinde rol arkadaşı Lea Michele’in zorbalığına uğradığını iddia etti. Lea Michele’de suçlamalara Instagram’dan yanıt verdi.

ABD’de siyahi vatandaş George Floyd‘un polis şiddeti sonucu hayatını kaybetmesi sonucu sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getiren Lea Michele‘le eski rol arkadaşından ırkçılık suçlaması geldi.

Lea Michele – Glee

Michele’in ırkçılığa karşı tepkisini ortaya koyan yazısını samimi bulmayan Glee‘den rol arkadaşı Samantha Ware, “İlk TV dizimin setini benim için nasıl cehennem haline getirdiğini hatırla. Çünkü ben asla unutmayacağım” diyerek sette Michele’in zorbalığına uğradığını iddia etti.

Samantha Ware – Glee

Ware, iddiasının ardından Instagram sayfasından da uzunca bir açıklama yazısı yayımladı ve Michele’in o dönemlerde Glee setinde kendisine zorbalık yaptığını, hakaretler ettiğini ve peruğuna dışkılamakla tehdit ettiğini ileri sürdü.

Ware’den ardı ardına gelen suçlamalarının ardından ırkçılık yapmakla suçlanan Lea Michele sessizliğini bozarak özür yazısı yayımladı. Instagram sayfasından bugün açıklama yapan Michele,

“Davranışımdan dolayı herhangi bir acıya sebebiyet verdiysem özür dilerim. Hepimiz büyür ve değişebiliriz. Son aylarda kendi eksik yönlerimle yüzleştim.” diyerek geçmişte insanlara karşı kırıcı şekilde davrandığını itiraf etti.

Ünlü yıldız, üç sayfalık hazırladığı metinin devamında ise, Ware’in ırkçılık suçlamalarını reddederek hiçbir zaman insanları rengine ve ırkına göre yargılamadığını söyledi.

https://www.instagram.com/p/CA-HatxlQ6h/

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Yukarı