in ,

Halsey 3. Stüdyo Albümü Hakkında Konuştu

Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Pop müziğin başarılı ismi Halsey, 3. stüdyo albümünün teması hakkında açıklamada bulundu.

“Hopeless Fountain Kingdom” dönemini geride bırakan Halsey, üzerinde çalıştığı 3. stüdyo albümü hakkında twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında “Without Me” şarkısını hayranları ile buluşturan 24 yaşındaki şarkıcı, yeni albümü ile daha şeffaf ve saklamak için uğraştığı savunmasız yanlarını göstereceğini itiraf etti.

Yeni Albümünde Daha Şeffaf Olacak

Kendine güvenen bir kız imajıyla çıktığı müzik yolculuğunda bir süre kendisi olmaktan korktuğunu dile getiren Halsey,  bir süre kendi benliğini yansıtmaktan utandığını  söyledi.

Yazısının devamında kimliğini oluşturma sürecinde buna izin vermediğini ve bunu zayıflık olarak gördüğü o dönemlerini kendi ile barışması sonucu aştığını dile getirdi.

Öte yandan genç Pop yıldızı,  bu yaşadığı duygu karmaşası sürecinin kendisine yeni albüm sürecinde ilham olduğunu, savunmasızlığını ve zayıflığını kabul ettiğinde bununla barıştığını ve bunun doğal bir şey olduğunu kabullendiğini  dile getirdi.

Iggy Azalea, Miley Cyrus ile Çalışmak İstediğini Açıkladı

Ellie Goulding Yeni Albümünde Sesini ve Bestelerini Ön Plana Çıkaracak