in

Şarkıcı Halsey Sevgilisi Evan Peters’tan Hamile mi?

Evan Peters ile aşk yaşamaya başlayan Halsey, hakkında çıkan hamilelik iddialarını tiye alarak yalanladı.

Oyuncu Evan Peters ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Halsey, pazartesi günü sevgilisiyle Santa Monica’da görüntülendi. Halsey ve Evan Peters çiftinin dikkat çeken hal ve davranışları bebek söylentilerini beraberinde getirdi.

Hamilelik İddialarına Son Noktayı Koydu

Halsey ve Evan Peters

Dün sevgilisi ile Santa Monica’da fotoğraflanan Halsey’nin hamile gibi eline karnına götürmesi kafaları karıştırdı. Basına yansıyan fotoğraflarda Halsey’nin karnını tutarak gülümsemesi ve sevgilisi Evan’ın da buna eşlik etmesi sosyal medyada ‘hamile’ şeklinde yorumlandı.

Bebek Değil, Yemek!

Genç Pop yıldızı, dün yayılan hamile dedikoladuları sonrasında çıkan haberleri yalanlayan açıklamada bulundu. Twitter’da yaptığı paylaşımlarla iddiaları tiye alan şarkıcı, “Yine hamile değilim. Hâlâ glutene alerjim var. Hâlâ pankek yemeyi seviyorum.” dedi.

Twitter: @halsey

Halsey bir başka tweetinde ise, “Oğlan mı? Kız mı? Hayır, pankek!” yanıtını verdi.

Twitter: @halsey

Halsey ve Evan Peters Aşkı Ne Zaman Başladı?

Halsey ve American Horror Story yıldızı oyuncu Evan Peters’ın aşkı ilk kez eylül ayında ortaya çıktı. Çift, 21 Eylül’de Los Angeles’taki Six Flags Magic Mountain adlı tema parkta eğlenirken görüldü.

Halsey ve Aevan Peters | 21 Eylül 2019

Halsey ve Evan Peters’tan ilk ele ele fotoğraf 25 Ekim Cuma günü katıldığı bir Cadılar Bayramı partisi sırasında geldi. Halsey, ertesi gün Instagram hesabından Marilyn Manson makyajlı halini ve partide Evan Peters ile çekildikleri fotoğrafı paylaştı.

View this post on Instagram

resident goths. @marilynmanson

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

Çift, 26 Ekim 2019 tarihinde ise Hollywood’ta gerçekleşen American Horror Story 100. bölüm partisine beraber katılarak birlikteliklerini resmi bir şekilde kamuoyuna duyurdu.