in

Halsey İstanbul’da

Türkçe tweet atarak şaşırtan Halsey, Türkiye’den ilk paylaşımını yaptı. Halsey İstanbul’da!

Halsey İstanbul'da
Halsey İstanbul'da

Pop müziğin başarılı ismi Halsey İstanbul’da! Evet evet yanlış okumadığınız, Halsey İstanbul’da! Dün önce sosyal medya da Halsey’i İstanbul‘un tarihi mekanlarından Beyazıt’ta gördüğünü söyleyen birçok hayranı çıktı. Halsey’nin Türkiye’de olduğunu duyan hayranları ise şaşkınlıklarıyla birlikte ona sosyal medyadan sevgi mesajları göndermeye başladı.

Türkçe tweet attı

Halsey dün sabah saatlerinde Instagram hikâyesinde Uykusuz dergisinin kupasını paylaştı. Ünlü yıldızın Türkiye’de olduğuna dair yaptığı bu paylaşımı sosyal medya da büyük yankı uyandırdı.

Halsey’nin 8 Ekim’de Instagram hikayesi üzerinden yaptığı paylaşım

Haberin kısa sürede sosyal medyada yayılmasının ardından Türkiye’de yaşayan hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Halsey, “herkes sakin olsun lütfen” şeklindeki mesajı ile Twitter‘da gündem olarak günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

Halsey’nin 9 Ekim 2020 tarihinde attığı Türkçe tweet

Türk kahvesi içti, fal baktı

Halsey'nin İstanbul'dan attığı  Instagram paylaşımı
Halsey’nin 10 Ekim 2020 tarihinden İstanbul’dan attığı Instagram paylaşımı

Halsey, Instagram hesabından İstanbul’da olduğunu kanıtlayan ilk paylaşımını da bugün yaptı.

Bugünkü İstanbul gezisinde Beşiktaş ve Kuzguncuk gibi İstanbul’un güzide mekanlarında görüntülenen Halsey, sokak hayvanlarını çektiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Paylaştığı fotoğraf serisinde Türk kahvesi içtiği kareyi de paylaşan Halsey, kahvesini bitirdikten sonra falına da bakmayı ihmal etmedi.

İşte Ünlü yıldızın İstanbul gezisinden ilk kareler:

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0