Bizi Takip Et!

Harry Styles İlk Solo Turuna Çıkacağını Duyurdu

Gündem

Harry Styles İlk Solo Turuna Çıkacağını Duyurdu

Dunkirk filmi ile ilk oyunculuk tecrübesini tadan One Direction grubu üyesi Harry Styles, 16 Temmuz Pazar günü Fransa’nın Dunkirk şehrinde düzenlenen filmin galaya katıldı.

Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı, 2. Dünya Savaşında savaşın seyirini değiştiren Dunkerque Tahliyesini konu olan filmde Harry Styles, filmde Alex karakterini canlandırıyor.

Gri takım elbisesi ile objektiflerin karşısına geçen 23 yaşındaki genç yıldız, filmin yönetmeni Christopher Nolan, prodüktör Emma Thomas, ve filmin oyuncuları  Jack Lowden, Tom Glynn-Carney, Fionn Whitehead ile  birlikte kırmızı halıda poz verdi.

Dunkirk, Türkiye’de 21 Temmuz Cuma günü vizyona girecek.

İlk Solo Turuna Çıkıyor!

Bir yandan Dunkirk filmi ile yaşadığı ilk oyunculuk tecrübesi diğer bir yandan da One Direction grubunun ara vermesi ile birlikte yayımladığı kendi adını taşıyan ilk solo albümü heyecanı!

Çifte mutluluk yaşayan 23 yaşındaki Harry Styles, Fransa gala öncesi (15 Temmuz) instagram hesabından müjdeli haber verdi.

“Sizi görmek için sabırsızlanıyorum” notunun yazılı olduğu fotoğrafı paylaşan Harry Styles, altına 2018 yılında tura çıkacağı bilgisini düştü.

/ / 2018.TOUR / /

@harrystyles’in paylaştığı bir gönderi ()

Dunkirk Fransa galasında çekilmiş fotoğraflara galerimizden göz atabilirsiniz

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı