in

Harry Styles “Two Ghosts” Teklisinde Taylor Swift’e Gönderme mi Yapıyor?

Genç yıldızın ilk solo albümünün ikinci teklisi “Two Ghosts” olarak açıklandı

Mayıs ayında kendi adını taşıyan ilk solo albümünü müzik severlerle buluşturan One Direction üyesi Harry Styles, “Two Ghosts” şarkısını albümün ikinci teklisi olarak seçti. 25 Temmuz’dan itibaren radyolarda çalmaya başlayacak olan şarkı Harry Styles, John Ryan, Rowland, Julian Bunetta ve Tyler Johnson imzası taşıyor.

Yeni Tekli ile Dedikodular Yeniden Alevlendi!

23 yaşındaki yıldızın yeni teklisi ile birlikte dedikodularda yeniden alevlendi. Hayranları Harry Styles’in de imzasını taşıyan The Ghost şarkısının aslında eski kız arkadaşı Taylor Swift hakkında olduğunu düşünüyor.

Şarkı sözlerini inceleyen hayranlar Taylor Swift’inde “Style” şarkısında kırmızı dudaklar ve beyaz tişörtlerden bahsettiğini tespit etti.

The Ghost şarkısının sözlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz, yorumu size bırakıyoruz.

Sizce de Harry Styles şarkıyı Taylor Swift’i düşünerek yazmış olabilir mi?

“Same lips, red / Same eyes, blue / Same white shirt, couple more tattoos / But it’s not you and it’s not me / Tastes so sweet, looks so real / Sounds like something that I used to feel / But I can’t touch what I see / We’re not who we used to be / We’re not who we used to be / We’re just two ghosts singing in the…

Aynı kırmızı dudaklar/ Aynı mavi gözler / Aynı beyaz tişört, birkaç tane daha dövme / Ama bu sen değilsin ve bu ben değilim / Tadı çok tatlı çok gerçekçi görünüyor / Kulağa daha önce hissettiğim bir şeymiş gibi geliyor / Ama gördüğüm şeye dokunamıyorum / Eskiden olduğumuz kişiler değiliz / Eskiden olduğumuz kişiler değiliz / Biz sadece iki hayaletiz seni ve benim yerimde duran..

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0