in

Hayley Williams İlk Solo Şarkısının Çıkış Tarihini Duyurdu

Paramore grubunun ara vermesinin ardından solo kariyerine hız veren Hayley Williams, merakla beklenen ilk solo şarkısının yayım tarihini duyurdu.

Paramore grubunun solisti Hayley Williams solo kariyeri için çalışmalara başladı. Grubu Paramore’un ara vermesiyle solo kariyerine hız veren Williams’ın ilk şarkısı hazır.

27 Aralık’ta yayımladığı 31. yaş günü mesajında albüm haberi veren Williams, “Gelecek yıl albüm çıkaracağım. Bazın yakın arkadaşlarımın yardımıyla bana ait olduğunu söyleyebileceğim bir şeyler hazırladım. Bu gerçekten özel bir proje ve ocak ayında biraz tadına bakacaksınız” diyerek ocak ayını işaret etmişti.

Hayley Williams

Solo Şarkısı için Tarih Verdi

Hayley Williams
Hayley Williams

Ocak ayı itibari ile gözler Hayley Williams’ın yeni çalışmasına çevrildi. Ünlü yıldız, dün (7 Ocak) sosyal medya hesapları üzerinden gizemli video ve fotoğraf paylaşımında bulundu. Yayımlanan 5 saniyelik videoda, karanlık bir orman ve Hayley Williams’ın nefes nefese kaldığı ses duyuluyor. Videonun son saniyesinde ise 22 Ocak tarihine işaret ediliyor.

Henüz şarkının adı hakkında açıklamada bulunmayan Williams’ın 22 Ocak Çarşamba günü ilk solo çalışmasını yayımlaması bekleniyor.

Hayley Williams’ın solo çalışması için heyecanlı mısınız?

Hayley Williams

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0