in , ,

Iggy Azalea Ellen’a Konuk Oldu ve Performans Sergiledi

Avustralyalı rapçi Iggy Azalea 13. sezonuyla ekranlara gelen sevilen şov programı Ellen‘a konuk oldu. Programda Ellen’ın sorularını yanıtlayan güzel yıldız, nişanlısının onu aldattığına yönelik medyada yer alan haberlere dair sorulan soru üzerine evde bir sorunlarının olmadığı, sorunun sadece internette olduğunu söyledi ve ardından Ellen’ın diğer sorularını da cevapsız bırakmadı.

İnternetteki kırıcı yorumlar üzerine:

İnternette insanlara kötü şeyler söylemekten zevk alan birçok kişi var ve ben de bu şeylerden nasibimi alıyorum.

Müzik yapmayı seviyorum. Bana göre herkes hangi müziği yapmak istiyorsa onu yapmalı. Eğlendirdiği, kimseyi yaralamadığı sürece ve insanlar bu şarkıları birlikte söyledikçe bu konuda mutlu hissediyorum. Bunda yanlış bir şey görmüyorum.

Beyaz bir rapçi olması hakkında:

Rap müziği seviyorum. İnternet ile büyüdüm. Birçok insan rap müziği nasıl keşfettiğimi soruyor. Sanki ben Avustralya’da bir kayanın altında yaşıyormuşum ve bizim orada teknolojimiz ya da müziğimiz yokmuş gibi.

Geçirdiği estetik operasyonlar üzerine:

Buna ihtiyacım yoktu. Yanlış bir şeyler olduğunu düşünmüyordum. Bence bu kişisel bir tercih. Bir erkek ya da bir kadın bilinçli karar vermeye uygun olmalı ve bir şeyleri değiştirmek istiyorsan, bu sana kalmış.

Burnumu ve göğüslerimi değiştirdim. Daha önceden memem yoktu, sadece meme ucum vardı ama şimdi memem var.

25 yaşındaki şarkıcı programda ayrıca 18 Mart’ta piyasaya sürdüğü yeni teklisi Team’e performans sergiledi.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0