in ,

Instagram’ın Yeni Fenomeni Eminem’in Kızı: Hailie Jade

Eminem’in Kimberly Anne Scott ile evliğinden dünyaya gelen Hailie Jade Instagram’ın yükselen yıldızı oldu.

Intagram’ın yeni gözdesi rap müziğin başarılı ismi Eminem’in 23 yaşındaki kızı Hailie Jade. Eminem’in Kimberly Anne Scott evliliğinden dünyaya gelen ve basından koruduğu biricik kızı o. Onu sadece babasının yazdığı şarkı sözlerinden tanıyoruz.

Hailie Jade 25 Aralık 1995 tarihinde Amerika’nın Detroit şehrinde dünyaya geldi. Sosyal medyada Hailie Scott Mathers’ı sıkı sıkıya takip eden 1,7 milyon insan var.

Eminem – Hailie’s Song
View this post on Instagram

i tried harder than i’d like to admit to get a “golden hour” photo today…☀️

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade) on

Haziran ayında Michigan State Üniversitesi‘nden mezun olan Hailie Jade Instagram’ın da yükselen yıldızlarından biri şu sıralar. 23 yaşındaki Mathers, sayfasında yaptığı seyahatleri, moda dair bilgilerini ve yaşamından kesitleri paylaşıyor.

Haillie’nin üniversiteye başlaması onu daha da tanınır hale getirdi. Sosyal medya hesabının ortaya çıkması ile ilgiyi bir anda kendi üstüne çekmeyi başaran genç kızın paylaştığı her şey yüz binin üstünde beğeni alıyor.

View this post on Instagram

my kind of thirsty thursday 😋🍓🍌

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade) on

Müzisyen olmak istemeyen Hailie’nin modaya karşı yoğun bir ilgisi var. Öyle ki onu takip edenler sık sık makyaj hünerlerini sergilediğine tanık oluyor.

DailyMail’den geçtiğimiz yıl Katy Forrester ile görüşme gerçekleştiren Hailie Jade, kariyerini spot ışıkları altında inşa etmekten de şimdilik kaçındığını söylemişti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0