in ,

Jennifer Aniston’lı Dumplin’ Filminin Galası Yapıldı

Jennifer Aniston’ın başrolünde yer aldığı Dumplin’ filminin galası gerçekleşti.

Netflix’in yeni komedi filmi Dumplin’ için geçtiğimiz akşam Hollywood’ta yapılan galaya filmin oyuncularının yanı sıra birçok ünlü isim yer katıldı.

Stella McCartney imzası taşıyan elbisesiyle kırmızı halıda boy gösteren Jennifer Aniston’ın başrolünde olduğu, Anne Fletcher tarafından yönetilen film 7 Aralık’ta Netflix’te yerini alacak.

Jennifer Aniston ile Friends dizisinden beri arkadaşlıkları süren Courteney Cox galada boy gösteren isimler arasındaydı.

Film için hazırladığı “Girl in the Movies” şarkısıyla Altın Küre ödülüne aday olarak gösterilen Dolly Patron da şıklığıyla göz doldurdu.

Yeri gelmişken şarkıyı da şöyle bırakalım:

Filmin Konusu

Willowdean, annesinin taktığı lakapla Dumplin’, arkadaşlarının kısaltması ile ise Will, fazla kilolu bir genç kızdır. Ancak fazla kiloları onda asla güven eksikliği yaratmamıştır ve halinden çok memnundur. Annesi Rosie ise gençliğinde güzellik kraliçesi olmuş bir kadındır. Kilosuyla dalga geçilmesini pek umursamayan genç kız günün birinde Bo adında bir çocukla tanışır ve ona hissettikleri derinleştikçe kendi bedeni hakkında tereddütlere düşmeye başlar. Güvenini tazelemek için gençler arası güzellik yarışması Miss Teen Blue Bonnet’e katılmaya karar verir. Yanında da yarışmanın şartlarından çok farklı durumlardaki arkadaşlarını da götürür. Will ve annesi Rosie, bu süreçte aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakıp birbirlerine destek olmak zorundadır…

James Cordon’dan “thank u next” Parodisi

Lana Del Rey 2 Yeni Şarkısını İlk Kez Canlı Seslendirdi