Bizi Takip Et!

Jennifer Lawrence Red Sparrow Filminin Galasına Katıldı

Magazin

Jennifer Lawrence Red Sparrow Filminin Galasına Katıldı

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, 15 Şubat Perşembe günü “Red Sparrow” (Kızıl Serçe) filminin Washington DC’deki düzenlenen galasına katıldı.

Newseum müzesinde gerçekleşen galada haki rengindeki blazer ceketi  dikkatleri üzerine çeken Lawrence, kıyafetini siyah uzun süet çizmelerle tamamlarken saçlarında ise dağınık bir örgü modeli tercih etmişti.

Türkiye’de Mart Ayında Vizyona Girecek

Dominika Egorova karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan Jennifer Lawrence’ın Francis Lawrence yönetmenliğinde çekilen Kızıl Serçe filminin konusu ise şöyle:

 Dominika Egorova, Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan “sparrow” olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir ancak kişiliksizleştirme eğitimi süreci boyunca benlik hissini korumak için mücadele eder. Haksız bir sistemde kendi gücünü bulması, programın en güçlü varlıklarından biri olarak yükselmesine sebep olur. İlk hedefi ajansın Rus istihbarat alanına en hassas nüfuzunu sağlayan CIA yetkilisi Nate Nash’dir. İki genç görevli kariyerlerini, bağlılıklarını ve her iki ülkenin güvenliğini tehdit eden bir aldatmacaya düşerler

 

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı