in

Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney Bu Hafta Sonu Evleniyor

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence nişanlısı Cooke Maroney ile cumartesi günü Rhode Island’da 150 kişinin davetli olduğu düğünle dünya evine girecek.

Yaklaşık 8 aydır 34 yaşındaki sanat galerisi direktörü Cooke Maroney ile birliktelik yaşayan 29 yaşındaki oyuncu, düğün hazırlıklarına başladı. Lawrence, düğün organizasyonlarından sorumlu Mark Seed ile görüşerek hafta sonu gerçekleşecek düğünü hakkında bilgi aldı.

TMZ’de yer alan bilgilere göre, ünlü yıldızın düğün menüsü bile hazır. Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney çifti düğünlerine gelen konuklarına meze olarak tatlı patates keki, kurutulmuş yumurta sarılı brüksel lahanası, elma sirkeli domuz eti ve tuzlu çörek ikram edecek.

Ana yemekte ise konukları sebzelerle sunulan balık ya da dana etli yemeği bekliyor. Düğünün tatlı menüsü de oldukça çeşitlilik gösteriyor. Tatlı menüsünde ise Puding ile sunulan çikolatalı ekmek tatlısı, tuzlu karamel ve taze elma, bourbon kremalı tarçın ve şekerle sunulan börek ve ev yapımı marshmallow olduğu iddia edildi.

Geçen Ay Evlendirme Dairesi’nde Görüldüler

Us Weekly’deki haberde ise çiftin bu ay içinde evleneceği bilgisi verildi. Çift, eylül ayında NYC’deki evlilik bürosunda görüntülenmişti. O gün çifti gören bir kaynak “Jennifer ve Cooke, 16 Eylül sabahı birlikte evlilik bürosundaydı” iddiasında bulunmuştu.

Scarlett Johansson Nişanlısı Colin Jost’un Evlilik Teklifi Hakkında Konuştu: “Çok Güzel ve Özel Bir Andı”

Dua Lipa ve sevgilisi Anwar Hadid Cadılar Bayramı Hazırlığı Yapıyor