Bizi Takip Et!

Jessie J ve Channing Tatum Çifti Ayrıldı

Magazin

Jessie J ve Channing Tatum Çifti Ayrıldı

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan Jessie J ve Channing Tatum çiftinden üzücü haber var. Çiftin kasım ayında ayrıldığı ortaya çıktı.

Jessie J ve Channing Tatum çiftinden üzücü haber var!

Bir yılı aşkın süredir birlikte oldukları bilinen Channing Tatum ve Jessie J çiftinin ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Us Weekly‘e konuşan birçok kaynak, çiftin ayrılık haberini doğruluyor. Kaynaklardan biri “Channing Tatum ve Jessie J, yaklaşık olarak bir ay önce ayrıldı. Hala gerçekten yakınlar ve iyi arkadaşlar” açıklamasında bulundu.

Çiftin son birlikte verdikleri görüntü Jessie J’nin eylül ayında verdiği konser sırasında olmuştu. Channing Tatum sevgilisi Jessie J’in konserine gitmiş ve onun şarkılarına tempolu bir şekilde eşlik ederken görülmüştü.

Jessie J ve Channing Tatum Aşkı Nasıl Başladı?

2018 yılı nisan ayında kendisi gibi oyuncu eşi Jenna Dewan ile yollarını ayırma kararı alan Channing Tatum, yaptığı açıklamadan 6 ay sonra boşanma davası açtı.

Jessie J ve  Channing Tatum
Jessie J ve Channing Tatum

Channing Tatum boşanma süreci devam ederken ekim ayında Jessie J ile yeni bir aşka yelken açtı. Aynı ay içinde boşanmakta olduğu eşinden de ilişki haberi geldi. Jenna Dewan’da Steve Kazee ile çıkmaya başladı. Dewan ve Kazee çifti 24 Eylül 2019 tarihinde de ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu.

Jenna Dewan ile dokuz yılı aşkın bir süredir evli kalan Channing Tatum’un bu evliliğinden 2013 yılında Everly adında kızı dünyaya geldi. Dewan ve Tatum’un bir yılı aşkın süren boşanma davası bu yıl kasım ayında sonuçlandı.

Channing Tatum ve Jenna Dewan kızları Everly Tatum
Channing Tatum ve Jenna Dewan kızları Everly Tatum

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı