Bizi Takip Et!

Jesy Nelson’ın Sevgilisi Chris Hughes Spermini Dondurdu

Magazin

Jesy Nelson’ın Sevgilisi Chris Hughes Spermini Dondurdu

Little Mix’in sevilen üyesi Jesy Nelson ile 8 aydır birlikte olan televizyon yıldızı Chris Hughes spermini dondurduğunu açıkladı.

Jessy Nelson‘ın erkek arkadaşı Chris Hughes, The Mirror ile gerçekleştirdiği son görüşmede sağlık sorunlarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

26 yaşındaki Love Island yıldızı, sol testisinden geçirdiği 3 ameliyat sonrası spermini dondurduğunu itiraf etti.

Reality Show yıldızı, 9 yıl önce varikosel ameliyat sonrası sperm sayısının düşük olduğunu öğrendiğini şimdi önündeki seçeneklere baktığını söyledi.

Chris Hughes: “Kısır olabilirim”

The Mirror’a konuşan Hughes, “Kısır olabilirim. Erkek üremesiyle ilgili beni şaşırtan şeyler öğrendim” açıklamasında bulundu.

İnsanların, bu sorunla yüzleşene kadar önemsiz bir konu olarak gördüğünü dile getiren Hughes, kız arkadaşı Jesy Nelson’ın BBC için çektiği belgeselin farkındalığı arttıracağını ve bununla mücadele eden erkeklere yardımcı olacağını söyledi.

Jesy Nelson’a Evlenme Teklifi Edecek!

Bu yıl ocak ayında Little Mix üyesi Jesy Nelson ile ilişki yaşamaya başlayan 26 yaşındaki Chris Hughes, Gaz Beadle ile yaptığı görüşmede 2 ay içinde sevgilisine evlenme teklifi edeceğini söyledi.

Bir Buçuk Yıl İçinde Baba Olmak İstiyor

Sevgilisi Jesy Nelson ile birlikte yaşayan ve yakın zamanda evlilik planı kuran Chris Hughes, bir buçuk yıl içinden çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Canlı Yayında İç Çamaşırını İndirdi

Hughes, varikoselinden 3 ameliyat geçirdikten sonra üreme konusunda bilinçlendiğinin arttığını ifade ediyor.

Genç yıldız, katıldığı bir sabah programında testis kanserine farkındalığı arttırmak için Dr Chris Steele’un önünde iç çamaşırını indirmiş ve canlı yayında testis muayenesi yapmasına izin vermişti.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Yukarı