in

Joey King, Jacob Elordi Ayrılığı Hakkında Konuştu

Joey King, eski sevgilisi Jacob Elordi ile aynı filmde oynaması hakkında konuştu.

10

Joey King, Cosmopolitan dergisinin Eylül 2020 sayısının konuğu oldu. Dergi ile renkli bir fotoğraf çekimi gerçekleştiren 21 yaşındaki oyuncu, röportajında Jacob Elordi ayrılığı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Kissing Booth‘un devam filmi duyurulduğunda hayranların akıllarındaki tek soru Joey King’in filmde arkadaşını oynayan Jacob Elordi’nin oynayıp oynamayacağı sorusuydu. Film sırasında yakınlaşan ikili bir süre sevgili kaldıktan sonra ilişkilerini sonlandırmıştı. Eski erkek arkadaşıyla yeniden aynı filmde oynuyor olması hakkında konuşan King,

“Kimse onları düşünmüyor. Düşündükleri gibi olmadı. Eminim insanlar her hareketi ve detaylı bir şekilde analiz edecektir. Biliyor musunuz, ne söylerse söylesinler günün sonunda yeniden Elle Evans’ı oynuyor olmaktan dolayı aşırı mutlu oldum. Söylemek istediğim çok şey var. Elle Evans’ın Noah Flynn’e ihtiyacı vardı ve benim özel hayatımda ne ifade ediyorsa karakter içinde aynısı olmalıydı. Hikayenin aksamadan ilerlemesi için her şeyi yapmalıydım.” dedi.

Daha fazla fotoğraf için galerimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0