Bizi Takip Et!

Josephine Langford Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Josephine Langford Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Anna Todd’un çok satan romanı After’ın sinema filminde Tessa Young karakterini canlandıran Josephine Langford Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu ve daha fazlası…

Anna Todd’un After kitabından aynı adla sinemaya uyarlanan filmde Tessa Young’ı canlandıran Josephine Langford‘ı daha yakından tanımanızı sağlayacak bilgileri bir araya getirdik.

Josephine Langford kaç yaşında?

Josephine Langford, 18 Ağustos 1997 yılında dünyaya geldi. Önümüzdeki ay 22 yaşında olacak. Burcu ise Aslan.

Josephine Langford’un boyu kaç?

Josephine Langford 1 metre 67 cm boyunda.

Josephine Langford’un Katherine Langford ile yakınlık derecesi var mı?

Evet, “Ölmek için 13 Sebep” adlı Netflix dizisinde başrol oynayan Katherine Langford, Josephine Langford kendisinden bir yaş büyük ablası oluyor.

Abla kardeşi sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerinin fotoğraflarını paylaşmadıkları için aralarındaki aile bağından çoğu insanın haberi yok. Aynı zamanda basında da yan yana çıkmış fotoğrafları henüz bulunmuyor. Ayrıca Josephine, Katherine’den önce oyunculuğa adım atmış.

Josephine Langford’ın anne ve babası kim?

Josephine Langford, Marie Claire röportajında anne ve babasının doktor olduğunu açıkladı. Annesi ve babası için, “Onlar kırsal topluluklara uçup, en yakın hastaneye uzak olan insanları yılan ısırıkları ve benzeri şeylerden kurtarıyorlar.” diyor.

Josephine Langford Avustralyalı mı?

Evet, Josephine Langford Avustralyalı. Avustralya’nın Peth şehrinde dünyaya gelmiş ve çocukluğu da bu şehirde geçmiş. Ayrıca Avustralya aksanına sahip.

Josephine Langford hangi film ve projelerde oynadı?

Josephine, 2017 yılında Amerikan yapımı korku filmi Wish Upon’da Darcie Chapman rolünü canlandırdı. Bu film Josephine Langford’ın oyunculuk anlamında ilk büyük rolü olma özelliği taşıyor. Ayrıca yine aynı yıl Fantastik/ Bilim kurgu türünde çekilen “Pulse” adlı Avustralya yapımı projede bir öğrenciyi canlandırdı.

Josephine Langford hangi televizyon projelerinde yer aldı?

Josephine Langford, Avustralya’da yayımlanan Wolf Creek adlı dizinin iki bölümünde rol aldı. Ayrıca Hulu’da yayımlanan Into the Dark dizisinin 7 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan “They Come Knocking” bölümünde Claire rolünü canlandırdı.

Avustralyalı aktris Josephine Langford’ı 2019 yılı mayıs ayında vizyona giren After filmindeki Tessa Young rolünü canlandırdı.

After, Anna Todd’un Wattpad’te ses getiren daha sonra kitap haline gelerek çok satan roman serisi. Hero Fiennes-Tiffin’in Hardin Scott rolünü canlandırdığı filmde Josephine, Tessa Young rolünü çekimlere başlamadan bir hafta öncesinde kapmış. Filmin başrolünde yer alan Josephine, seçmelere ise farklı rol için başvurmuş.

“Sex Ed” ve “Gypsy Blood” adlı 2 kısa film projesinde oynadı.

Bu iki proje Josephine’nin ünlü olmadan önce yer aldığı filmler.

After kadrosuna kabul edildiğini çekimlere bir hafta kala öğrendi

Hero Fiennes-Tiffin ile çekimler başlamadan bir hafta önce yan yana gelmiş. Aralarında o dakikaya kadar herhangi bir iletişim kurmamışlar. Çünkü Josephine kadroya en geç katılan kişiymiş.

Kitaplardan haberi yokmuş!

Anna Todd’un satış rekoru kıran After serisinden haberinin olmadığını söyleyen Josephine “Arkadaşlarım seçmelere giderken bu kitabın başarılı bir kitap serisi olduğundan bahsetmişti” diyor.

After filminde Amerikan aksanı yapmak için zorluk yaşamamış!

Genç oyuncu Avustralya doğumlu ve bu dilin aksanına hakim. Bu yüzden film çekimlerinde Tessa Young karaterini canlandırırken Amerikan aksanı yapmış. Yıllardır Amerikan aksanı uygulaması yaptığını söyleyen Langford, birkaç farklı rolde bunu yaptırğını bu yüzden After rolünde aksan konusunda zorluk yaşamadığını söylüyor.

Tessa ve Hardin’in göl sahnesinin çekimleri 3 gün sürmüş!

Filmdeki en iyi sahnelerden ve ayı zamanda en kötü sahnelerden biriydi diyen Langford, üç gün boyunca gölde çekim yaptıklarını söylüyor. Fırtınalı bir günde her 30 dakikada bir suya girip kamp alanına gitmek zorunda kaldıklarını da ekliyor. Havanın soğuk olduğu bir günde ise iskele sahnesinde titrememek için kendilerini kontrol ettiklerini söylüyor. Havanın sıcak olduğu gün için göle atlayıp yüzmenin harika olduğunu belirtiyor.

After filminin son sahnesini 16 saatte çekmişler

Film çekimlerinde en zor günün final sahnesinde yaşamış. Duygusal bir sahne çekimi olduğunu ve 16 saat sürdüğünü söyleyen Langford milyonlarca farklı açıdan yalnızca bir sahneyi çekmeye çalıştıklarını ve 16 saat boyunca tekrar çekimleri yaptıklarını söylüyor. Montaj bölümünde ise oldukça eğlendiğini de ekliyor.

Josephine Langford’ın sevgilisi var mı?

Geldik en özel sorunun cevabına. Bu sorunun cevabını aramak şimdilik zor çünkü Josephine Langford özel hayatını gizli tutmayı tercih ediyor. “Bu sektöre girdiyseniz sınırlarınızın olması çok önemli. Bu şuan yapmaya çalıştığım bir şey. Sınırları koruyun.” sözleri de bunu destekler nitelikte. Genç oyuncu, sosyal medya hesaplarından da pek fazla bir paylaşım yapmıyor. Bu yüzden şimdilik bu sorunun cevabı beklemede.

Josephine Langford’un Instagram hesabı var mı?

Artık sosyal medya değince akla gelen ilk şey Instagram oluyor. Josephine’in de bir Instagram hesabı var. Onu Instagram’da @josephinelangford kullacı adıyla bulabilir ve takibe alabilirsiniz.

Josephine Langford’un Twitter hesabı var mı?

Josephine Langford’un kendi adıyla açtığ kullandığı resmi bir Twitter hesabı bulunmuyor. Fakat farklı bir kimlikle Twitter’da olup olmadığı ise meçhul.

Refinery29 ile gerçekleştirdiği röportajında sosyal medya hakkında şunları söylüyor, “Beynim sosyal medyada fazla çalışmıyor. Ben çok düşünen bir insanım, son derece özel hayatıma düşkünüm ve bu iki kişilik, kişisel özelliğim üzerinde sadece Instagram’a gelince işe yaramıyor” diyor.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Yakından Tanıyalım

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı