in

Justin Bieber: “20 Yaşıma Kadar Her Türlü Kötü Kararı Aldım”

Justin Bieber bu zamana kadar sergilediği kötü davranışlarından ötürü çok üzgün.

Ünlü Pop yıldızı geçtiğimiz saatlerde Instagram sayfası üzerinden içini döken yazı yayımladı.

Yayımladığı yazısında Bieber, kariyerinin başlama noktasından itibaren erken gelen şöhretin getirileri, uyuşturucuya yönelişi ve o dönem yaşadığı ilişkileri hakkında konuştu.

Birçok konuda üzgün olduğunu fakat hayatına geri döndüğü içinpşman olmadığını belirten ünlü yıldız, küçük bir kasabadan çıkıp, küçük yaşta ünlü olması ve milyonların tanıdığı kişi haline gelmesiyle birlikte değişen hayatını ve psikolojik sürecine değindi.

“Bazen daha fazla yaşamak istemediğin bir noktaya gelebiliyorsun”

Şimdilerde dindar bir yaşantı süren Bieber, açık bir şekilde içini döktüğü yazısında, depresyona girdiği dönemle ilgili,

“Sorunların ardından sorunların devam ettiğini hissederken sabahları yataktan kalmak zordu. Güne korku ve endişe uyandıran merceklerin olduğunu bilerek başlıyor ve diğer günde bunun olacağını öngörüyorsunuz. Hayal kırıklığının ardından hayal kırıklığını hissettiren bir döngü. Bazen daha fazla yaşamak istemediğin bir noktaya gelebiliyorsun. Asla bir şey değişmeyecek gibi hissediyorsun” diyor.

“20 Yaşına Kadar Her Türlü Kötü Kararlar Aldım”

Genç yaşta gelen ün ve milyon dolarlık kazançlar Bieber’ın ergenlik döneminde yanlış kararlar almasına neden olmuş. Ünlü yıldız bu dönemiyle ilgili ise,

“18 yaşındayken, gerçek dünyada yeteneği olmayan, bankada milyonları ve her ne istediysem erişebiliyordum. 20 yaşına kadar, aklınıza gelebilecek her türde kararlar aldım ve en çok sevilen en hayran olunan ve dünyaya da en nefret edilen, yargılanan insan haline geldim” diyor.

Zararlı Madde Kullandığını İtiraf Etti

19 yaşında oldukça ağır zararlı maddeler kullandığını itiraf eden Bieber, bu süreçte bütün ilişkilerini batırdığını “Kadınları kıran, saygısız ve sinirli” bir insana dönüştüğünü söyledi.

“Hayatımın En İyi Zamanını Yaşıyorum”

Bieber’ı bu açıklamaya iten şeyin ne olduğunu, neyin değiştiğini muhtemelen merak ediyorsunuz.

Bieber bu sorunun cevabını yazısının son metninde açıklıyor. Şuan 25 yaşında ve hayatının en iyi anlarını yaşadığını söyleyen Bieber, evliliğin getirdiği sorumlulukların onu olgunlaştırdığı ve iyi bir insan yaptığını söylüyor.

Justin Bieber’ın içini döktüğü yazı hakkında ne hissediyorsunuz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0