in

Justin Bieber “Holy” Teklisi ile Yeni Albüm Dönemini Başlatmaya Hazırlanıyor

Justin Bieber’ın Holy şarkısı bu cuma çıkıyor!

Şubat ayında Changes adını taşıyan albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Justin Bieber, albümünün senesi dolmadan yeni döneme geçiş yaptı. Ünlü pop yıldızı cuma günü (18 Eylül) Holy adını taşıyan yeni teklisini çıkaracağını müjdeledi.

Justin Bieber Holy tekli kapağı
Justin Bieber Holy tekli kapağı

Haberi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Bieber, tekli kapağını yayımlayarak altına, “Yeni dönem. Yeni şarkı. Chance the Rapper iş birliği Holy bu cuma çıkıyor” notunu düştü.

Bieber’ın klibi de hazır görünüyor! Ünlü yıldız, Holy şarkısında yönetmenliğinde klip çekti. 26 yaşındaki şarkıcı, Tilley ile olan fotoğrafını da Instaragram hesabı üzerinden paylaştı.

“Changes” turu koranavirüs pandemisi sebebiyle iptal olan Bieber’ın yeni tur projesi Ariana Grande modeli örnek alınarak hazırlanacağa benziyor. İki ünlü ismin menajerliğini yapan Scooter Braun geçtiğimiz aylarda Bieber’ın yeni tur takviminin oluşturulduğunu ve yeni bir albümün yıl içerisinde gelebileceğini belirtmişti. Holy ile yeni dönemini başlatmaya hazırlanan Bieber’ın iki albümüyle tura çıkması planlanıyor.

Justin Bieber’ın yeni çalışmaları için heyecanlı mısınız?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0