in

Justin Bieber Taylor Swift’i Suçluyor

Taylor Swift’in Selena Gomez ve Justin Bieber’ın çalkantılı ilişkisinin bir hayranı olmadığı bilindik bir şeydi ancak HollywoodLife’ın konu hakkında yeni öğrendiği bilgiler olaya bakışımızı epey değiştirecek gibi gözüküyor.

Ünlü magazin sitesine ulaşan yakın bir kaynak şunları söyledi:

“Justin, Taylor’ın onu sevmediğini ve asla sevmeyeceğini biliyor. Bu duygular ikisinde de tamamen karşılıklı fakat Justin bunu insanların içerisinde ya da sosyal medyada söylemeyecek kadar zeki. Yoksa araştırmalara katlanmak zorunda kalırdı.”

Kaynak bu sözleri demekle kalmıyor ve devamında şunları ekliyor:

“Justin Bieber hiçbir zaman Taylor Swift ile arkadaş olacağını ümit etmedi ve onu bir arkadaşı olarak görmüyor. Selena ile olan bazı meseleleri hakkında Taylor’ı suçluyor ve bu asla sona ermeyecek.”

Her ne kadar bu sözlere gizli bir kaynaktan geldiği için “Kesinlikle güvenmelisiniz” diyemesek de önceden gördüklerimiz bu iddiaların belki gerçek olabileceğini gösteriyor.

Tüm dedikoduları bir kenara bırakarak 2013 yılındaki Billboard Ödülleri törenine dönmeliyiz. Sahne arkasında Selena Gomez ve Justin Bieber’ın aşırı samimi hallerini gören Taylor Swift, ikilinin bu hallerinden iğrenir bir şekilde dilini dışarıya çıkarmıştı ve bu görüntüler o günlerde çok konuşulmuştu.

Taylor Swift Selena Gomez Justin Bieber

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisine Taylor Swift karışmış olabilir mi?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Meghan Trainor’ın Yeni Albümünün Şarkı Listesi Sızdı

Taylor Swift’in “New Romantics” Videosu Yayınlandı