Bizi Takip Et!

Justin Bieber Taylor Swift’ten Özür Diledi

Gündem

Justin Bieber Taylor Swift’ten Özür Diledi

Justin Bieber 2016 yılında facetime üzerinden Kanye West ve Scooter Braun ile görüşmesinden paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü “Taylor Swift what up” paylaşımı için özür diledi.

Justin Bieber, 2016 yılında intagram sayfasından yaptığı Taylor Swift’i inciten paylaşımı için özür yazısı yayımladı.

Taylor Swift, 30 Haziran’da tumblr hesabından yayımladığı mektubunda eski kayıt şirketi Big Machine Label’in Scooter Braun’un satın alınmasının ardından ilk 6 albümünün telif haklarının Braun’a geçmesini eleştirerek, Braun’nun kendisine zorbalık yaptığını öne sürmüştü.

Swift, uğradığı zorbalığın bir örneğini de mektubu ile birlikte paylaştı.

2016 yılına ait olan fotoğrafta Bieber, Scooter Braun ve Kanye West ile facetime görüşmesinden bir kareyi instagram hesabından paylaşarak altına “Ne haber Taylor” notu düşmüştü. (Tabii ki daha sonra “Taylor Swift what up”  yazısı Justin Bieber tarafından kaldırıldı)

https://www.instagram.com/p/BImWNPuBnXq/

Bu yaşanan gelişmelerin ardından sosyal medyada Taylor Swift’in hakkını aramasına yönelik ünlülerden destek mesajı gelirken Justin Bieber’da hem menajeri hem de yakın dostu Scooter Braun’nun yanında olduğunu belirten bir Instagram paylaşımında bulundu.

Instagram sayfası üzerinden dün (1 Temmuz) Taylor Swift ve kendisinin birlikte çekilmiş oldukları bir fotoğrafı paylaşarak altına,

“Merhaba Taylor. Her şeyden önce seni incitecek bu instagram postunu (2016 yılında paylaştığı Taylor Swift what up” paylaşımından bahsediyor ) gönderdiğim için özür dilerim.”

diyerek başladığı notunda Swift’e yayımladığı mektubun adil olmadığını ileri sürerek, Scooter ile arasında olan anlaşmazlığın iletişim yoluyla çözülebileceğine inandığını dile getirdi.

Paylaştığı notun devamında hem Taylor Swift’i hem de Scooter Braun’u çok sevdiğini dile getiren Bieber, Scooter Braun ve Taylor Swift ile bir araya gelerek konuşmak ve bu konuyu çözüme kavuşturmak istediği çağrısında bulundu.

https://www.instagram.com/p/BzWYdS9Hj5R/

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı