in ,

Justin Bieber Taylor Swift’ten Özür Diledi

Justin Bieber 2016 yılında facetime üzerinden Kanye West ve Scooter Braun ile görüşmesinden paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü “Taylor Swift what up” paylaşımı için özür diledi.

Justin Bieber, 2016 yılında intagram sayfasından yaptığı Taylor Swift’i inciten paylaşımı için özür yazısı yayımladı.

Taylor Swift, 30 Haziran’da tumblr hesabından yayımladığı mektubunda eski kayıt şirketi Big Machine Label’in Scooter Braun’un satın alınmasının ardından ilk 6 albümünün telif haklarının Braun’a geçmesini eleştirerek, Braun’nun kendisine zorbalık yaptığını öne sürmüştü.

Swift, uğradığı zorbalığın bir örneğini de mektubu ile birlikte paylaştı.

2016 yılına ait olan fotoğrafta Bieber, Scooter Braun ve Kanye West ile facetime görüşmesinden bir kareyi instagram hesabından paylaşarak altına “Ne haber Taylor” notu düşmüştü. (Tabii ki daha sonra “Taylor Swift what up”  yazısı Justin Bieber tarafından kaldırıldı)

Bu yaşanan gelişmelerin ardından sosyal medyada Taylor Swift’in hakkını aramasına yönelik ünlülerden destek mesajı gelirken Justin Bieber’da hem menajeri hem de yakın dostu Scooter Braun’nun yanında olduğunu belirten bir Instagram paylaşımında bulundu.

Instagram sayfası üzerinden dün (1 Temmuz) Taylor Swift ve kendisinin birlikte çekilmiş oldukları bir fotoğrafı paylaşarak altına,

“Merhaba Taylor. Her şeyden önce seni incitecek bu instagram postunu (2016 yılında paylaştığı Taylor Swift what up” paylaşımından bahsediyor ) gönderdiğim için özür dilerim.”

diyerek başladığı notunda Swift’e yayımladığı mektubun adil olmadığını ileri sürerek, Scooter ile arasında olan anlaşmazlığın iletişim yoluyla çözülebileceğine inandığını dile getirdi.

Paylaştığı notun devamında hem Taylor Swift’i hem de Scooter Braun’u çok sevdiğini dile getiren Bieber, Scooter Braun ve Taylor Swift ile bir araya gelerek konuşmak ve bu konuyu çözüme kavuşturmak istediği çağrısında bulundu.

View this post on Instagram

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on