in

Justin Bieber ve Hailey Baldwin Nişanlandı

0

Pop müziğinin başarılı ismi Justin Bieber evlilik yolunda ilk adımı attı. 24 yaşındaki şarkıcı, model sevgilisi Hailey Baldwin ile Bahamalar’da nişanlandı.

Bahamalar’da Evlenme Teklifi

Bahamalar’da tatil yapan çift cumartesi akşamı  (7 Temmuz) restoranda görüldü. Sevgilisi Baldwin ile salsa yapıp eğlenen Bieber, gecenin ilerleyen dakikalarında sevgilisine sürpriz yaparak evlenme teklifinde bulundu.

Bieber, sevgilisi ile yaşadığı özel anın görüntülerinin sosyal medyaya düşmemesi için  evlilik teklifi öncesi korumaları aracılığı ile restoran çalışanlarından telefonlarını kaldırmalarını istemiş.

Justin Bieber ve Hailey Baldwin’in Nişanlandığı Doğrulandı

TMZ tarafından ortaya atılan iddianın yayılmasından kısa bir süre sonra CNN’e konuşan çifte yakın kaynak,  Justin Bieber ve Hailey Baldwin’in nişanlandığını onayladı.

Genç Pop yıldızı, mart ayında Selena Gomez ile ilişkisini noktaladıktan sonra haziran ayında 2016 yılında kısa süreli ilişki yaşadığı Hailey Baldwin ile yeniden yakınlaşmıştı.

Hailey Baldwin Nişan Yüzüğü ile İlk Kez Görüntülendi

Cumartesi akşamı (7 Temmuz) Justin Bieber’ın evlenme teklifini kabul eden 21 yaşındaki model Hailey Baldwin, pazar günü (8 Temmuz)  Bahamalar’da sevgilisi Justin Bieber ile bir şeyler içerken fotoğraflandı. Genç modelin yüzük parmağındaki devasa büyüklükteki nişan yüzüğü dikkatlerden kaçmadı.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0