Bizi Takip Et!

Kanye West Grammy Ödülüne İşedi

Magazin

Kanye West Grammy Ödülüne İşedi

ABD başkan adayı Kanye West, Grammy ödülünün üzerine işediği videoyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Kasım’da yapılacak başkanlık seçimlerine adaylığını koyan Kanye West, bugün Twitter hesabından ardı arkası kesilmeyen tweet’ler atarım herkesi yine şaşkına uğrattı.

Kendisini yeni Musa olduğunu söyleyen tweet’i ile dikkatleri üzerine çeken West, mesajında, “Universal ve Sony’de herkesin sözleşmesini görmem gerekiyor. Halkımın köleleştirilmesini izlemeyeceğim. Halkım için hayatımı tehlikeye atıyorum. Müzik endüstrisi ve NBA günümüzün köle gemileridir. Ben yeni Musa’yım” ifadesini kullanmıştı.

Ünlü şarkıcının açıklamaları bununla da sınırlı kalmadı. West, Grammy ödülünün üzerine işediği videoyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı. 43 yaşındaki yıldız şaşkınlık yaratan videosuna ise “İnanın bana… DURMAYACAĞIM.” notu düştü.

Jay Z ile arasını düzeltmek istiyor

Müzik endüstrisine olan tepkisini Grammy ödülünün üzerine işeyerek gösteren West, Sony ve Universal müzik ile sözleşmesi bitene kadar müzik yapmayacağını açıkladı. Öte yandan Drake ve J. Cole’un kendisinden özür dilemesini söyleyen West, arasının bozuk olduğu bilinen Jay-Z ile görüşmek istediğini belirtti.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı