Bizi Takip Et!

Karsu’dan Kişisel Albüm

Müzik

Karsu’dan Kişisel Albüm

Karsu’nun kendi adını taşıyan dördüncü stüdyo albümü “Karsu” yayımlandı.

Karsu, merakla beklenen yeni albümünü dün (10 Ekim) dijital müzik platform üzerinden dinleyicilerle buluşturdu.

Kişisel Albüm

29 yaşındaki başarılı sanatçı, “Karsu” adını taşıyan döndüncü stüdyo albümü için dün (10 Ekim) kısa bir tanıtım videosu yayımladı.

Bu kez kişisel bir albüm ile dinleyicilerin karşısına çıkan Karsu, albümü dinlerken kendi sesimizi duyacağımızı söylüyor.

10 Ekim’de Karsu adıyla dijital ortamda dinleyicilerle buluşan albüm, 12 şarkıdan oluşuyor. 6 İngilizce 6 Türkçe şarkının yer aldığı albümü aşağıdaki oynatıcıdan dinleyebilirsiniz:

“Bu albüm, senin içinde bulunan güçlü kişi için”

Karsu, yeni albümüyle ilk kez güven duymadığı ve yeteneksiz bulduğu yönlerine ışık tutacak bu yaparken de şüpheleri ve sorularıyla insanları düşünmeye sevk edecek.

Albümünü hazırlama sürecinde şarkılarını; Çin sokaklarından, Endonezya’nın Bali adasından, Los Angeles tepelerinden ve Türkiye’nin güzel doğasından ilham alarak kaleme aldı.

İnsanların hayatlarını filtrelediği, kusursuz gösterdiği dönemde Karsu, “Herkesin birbirinin hayatlarıyla ilgili fikirlerinin olduğu ve bunu internet ortamında yaratılan yüzeysel dünyada paylaşmaktan çekinmediği bir zamanda yaşıyoruz. İnsanlar kendilerine ve hayatlarına dair “kusur” olarak gördükleri şeyleri filtrelerin arkasına gizlemeye çalışıyor. Başkalarını memnun etmek, onların arasına katılmak veya önem verdiğimizi göstermek için kararlar alıyoruz ve sonra bu kişilerin onayını bekliyoruz. Ama aslında dinlememiz gereken bir tek ses var ve bu da kendi sesimiz. Sen ne istiyorsun? Kendi hayatını yaşa çünkü bu hayat başkalarının değil, senin. Bu albüm, senin içinde bulunan güçlü kişi için. Dinlemeniz gereken sadece tek bir ses var: kendi sesiniz”

diyerek insanları düşünmeye ve kendilerini bulmaya davet ediyor.

“Reloading My Mind” Kliplendi

Karsu, yeni albümü yayımladığı 10 Ekim’de hayranlarına sürpriz yaparak “Reloading My Mind” adlı şarkısının video klibini de aynı gün Youtube kanalı üzerinden paylaştı.

Albümde 4. sırada yer alan şarkı; Jacob Lucas ve Karsu imzası taşıyor.

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Müzik

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı