in

süpersüper kötükötü üzücüüzücü LOLLOL alkışalkış OHAOHA

Kaş ve Kirpik Uzatan Pratik Tarif

Evde bulunan malzemeler ile kaş ve kirpiklerinizi uzatmanın pratik yöntemi!

Göz makyajı için kullandığımız ürünler zamanla kirpiklerimize zarar verebiliyor. Dökülmeye başladıkça da ister istemez hemen çare aramaya başlıyoruz. Kimya Mühendisi ve Cilt Bakım Uzmanı Şems Arslan’dan malzemesini her evde olan ve uygulaması kolay tarif ile kaş ve kirpiklerinizi uzatabilirsiniz.

Malzemeler:

  • Pişirilmiş Türk Kahvesi
  • Demlenmiş Çay
  • Yuvarlak makyaj temizleme pamuğu
  • Kulak Çöpü

Hazırlanışı:

Evde keyif için hazırladığınız Türk Kahvenizden 1 çay kaşığı alıp temiz bir kaba koyuyoruz. Ardından demlediğimiz çaydan da aynı şekilde 1 çay kaşığı alıp 1 çay kaşığı koyduğumuz kahvenin üzerine ilave ediyoruz.

Uygulama Şekli:

Elde edilen karışımı uygulamadan önce göz altlarımıza ortadan ikiye kestiğimiz makyaj pamuğunu alt kirpik bitiminin altına yerleştiriyoruz. Bu uygulamanın yapılmasının nedeni kullanılan malzemelerin göz altı torbalarımıza bırakacağı lekeyi önlemek.

Ardından hazırlanan karışım kulak çöpüne bandırarak kirpiklerimizin üstüne doğru sürün. Aynı işlemi alt kirpik için uygulayın. Kaşlarınızın çıkmasını istiyorsanız aynı tarifi kaşlarınız içinde sürebilirsiniz.

Ne Kadar Bekleyecek?

Gece yatmadan önce uygulanan tarifi sabah kalktığınızda yıkıyorsunuz. Şems Arslan 40 gün boyunca düzenli olarak uygulayacağınız bu tarif ile kaş ve kirpiklerinizin uzayacağını söylüyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Nokta: Bu tarihi yer seferinde taze olarak hazırlamaya özen gösterin.

NOT: Bu tarifi kaş ve kirpiklerinde ciddi bir sorunu bulunmayan kişilerin uygulaması öneriliyor. Ciddi sorun ile karşı karşıyaysanız doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin.

Major Lazer’ın Anitta ve Pabllo Vittar İş birliği “Sua Cara” Video Klibi Yayımlandı

Major Lazer’ın Anitta ve Pabllo Vittar İş birliği “Sua Cara” Videosu Rekor Kırdı