Bizi Takip Et!

Katy Perry Hamile!

Gündem

Katy Perry Hamile!

Katy Perry hamileliğini “Never Worn White” klibiyle duyurdu.

Katy Perry ve Orlando Bloom çifti ilk çocuklarını bekliyor!

Katy Perry hamileliğini bugün yayımlanan “Never Worn White” klibinin sonunda gösterdiği belirginleşen karnıyla dünyaya duyurdu.

2016 yılından bu yana Orlando Bloom ile aşk yaşayan Katy Perry, evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nişanlanarak atmıştı.

katy perry ve orlando bloom ilk çocuklarını bekliyor
Katy Perry ve nişanlısı Orlando Bloom

Doğum Yaz Ayında Gerçekleşecek

“Never Worn White” klibi yayını öncesi yayımlanan tanıtımlarda Katy Perry, akıllara ilk olarak “Hamile mi yoksa bir karakteri mi canlandırıyor? sorunu getirmişti.

Klibin yayına girmesinden kısa bir süre sonra Instagram hesabından canlı yayın gerçekleştiren Katy Perry: “Heyecanlıyım, heyecanlıyız ve mutluyuz. Muhtemelen, tutmak zorunda kaldığım uzun bir sırdı. Size bunu bir video kliple açıklamak istedim.” diyerek hamile olduğunu doğruladı.

katy perry hamile
Katy Perry hamile!

“Never Worn White” Tekli Değil

Bir süredir yeni albümü üzerinde çalışmalarını da sürdüren Katy Perry, yaklaşan yeni albümü hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. “Never Worn White” şarkısının tekli olmayacağını dile getiren Perry, bu yaz doğumun yanı sıra hayranlarının beklediği şeye kavuşacağını açıkladı. Ünlü pop yıldızı yeni şarkısı hakkında, “İlk tekli olmasa da iyi bir başlangıç. Bir noktada (hamileliği) açıklamak zorundayım. Oldukça belirginleşiyor.” dedi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Yukarı