in

Katy Perry Hawaii’de Klip Çekti

“Never Really Over” şarkısı ile yeni albüm dönemini başlatan Katy Perry, henüz ismi açıklanmayan şarkısını Hawaii’de kliplendirdi.

Mayıs ayında yayımladığı “Never Really Over” şarkısı ile yeni albüm dönemini başlatan Katy Perry, geçtiğimiz günlerde Hawaii kumsalında görüntülendi.

DailyMail’de yer alan habere göre, başarılı şarkıcı Hawaii’de oldukça renkli görüntülerin olduğu bir video klip çekimi gerçekleştirdi.

Çekimlerden sosyal medyaya düşen fotoğraflarda kırmızı mayosuyla verdiği fit görüntüsü ile göz kamaştıran Perry, yeni albüm dönemiyle uzattığı sarı saçlarıyla da dikkat çekti.

https://twitter.com/KPInfos_/status/1146118187286765569

Comments

Leave a Reply
 1. saçını uzatmadı lütfen daha iyi araştırın o peruk aynı zamanda never really over albüm içinde yer almıyor yani album donemi daha başladı billboard 100 de 15 oldu bu bir albüm için başlangiç olmaz ya da katy için Yeni klip için heyecanlıyım.dd

  • Merhaba,

   Katy Perry’nin şuan yeni albüm dönemi içerisinde olduğu bilinen bir gerçek. Never Really Over, Katy Perry’nin yeni albüm dönemini işaret eden bir proje.

   Saçlarına gelecek olduğumuzda ise Katy Perry Witness
   albümüyle saçlarında yeniliğe gitti ve kısa saç kullanmaya başladı. Yani saçlarının kısa olduğu biliniyor. Haberde uzatma kelimesini doğal anlamda bir uzama olarak değilde peruk anlamında kullanmıştık. Yeni yayınlanacak haberde daha dikkatli yazmaya çalışacağız.

   Sevgilerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Natalia Dyer Erkek Arkadaşı Charlie Heaton Hakkında Konuştu

Ed Sheeran, Taylor Swift’e Neden Destek Mesajı Göndermediğine Açıklık Getirdi