Bizi Takip Et!

Katy Perry, Orlando Bloom’dan Ayrıldığı Dönemde İntihar Etmeyi Düşündüğünü Söyledi

Magazin

Katy Perry, Orlando Bloom’dan Ayrıldığı Dönemde İntihar Etmeyi Düşündüğünü Söyledi

Kızını karşılamak için gün sayan Katy Perry, SiriusXM CBC’e verdiği röportajında 2017 yılında intihar etmeyi düşündüğünü itiraf etti.

Nişanlısı Orlando Bloom ile birlikteliğinden kızını kucağına almak için gün sayan Katy Perry, 2017 yılında Bloom ile yaşadığı ayrılık sonrası intiharı düşündüğünü açıkladı.

SiriusXM CBC radyosuna verdiği röportajında, Prism albümünde yakaladığı başarıyı Witness döneminde yakalayamadığını itiraf eden Katy Perry, “Kariyerim yukarı doğru giderken yaşadığım düşüş kelimenin tam anlamıyla beni ortamdan ikiye böldü. Şimdi kızımın babası olacak erkek arkadaşımla da o dönem ayrılmıştık. Sonra yeni albüm heyecanı yaşadım ama bu onaylama da bana iyi gelmedi ve bu yüzden çöktüm.” dedi.

İntiharın eşiğinden şükrederek kurtulduğunu dile getiren yıldız, “Şükretmenin yollarını buldum. Umut, Tanrı ile ilişkimden dolayı her zaman bir seçenek oldu benim için. Benden daha büyük bir şeyin beni bir amaç için yarattığını ve tek kullanımlık olmadığımı ve yaratılan her insanın bir amacı olduğunu düşünerek umudumu yitirmedim” diye konuştu.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Yukarı