Bizi Takip Et!

Katy Perry ve ABD Başkan Adayı Michael Bloomberg Akşam Yemeğinde Buluştu

Magazin

Katy Perry ve ABD Başkan Adayı Michael Bloomberg Akşam Yemeğinde Buluştu

Katy Perry, ABD başkanlık seçimleri için yeniden sahalara mı iniyor? Pop yıldızı bu kez Michael Bloomberg kampyanyasında yer alacak gibi…

Pop müziğin başarılı ismi Katy Perry, pazartesi akşamı (6 Aralık) Beverly Hills’teki Wolfgang Puck adlı restoranda iş insanı Michael Bloomberg bir araya geldi.

2020 ABD Başkanlık seçimlerinde adaylığını koyan dolar milyarderi ve ekibi ile akşam yemeği yiyen Katy Perry’nin politik süreçte ülkesinin geleceği ile ilgili bir takım fikirlerini başkan adayına ilettiği söyleniyor.

Perry’nin politik geçmişine baktığımızda, Barack Obama’nın seçim kampanyalarında yer almış, Donald Trump ve Hilary Clinton başkanlık yarışında da Hilary Clinton’a destek verdiğini görüyoruz. Ünlü yıldızın bu kez Michael Bloomberg için sahalara ineceği düşünülüyor.

Öte yandan Bloomberg, 2 Şubat’ta gerçekleşecek 2020 Super Bowl devre arasında gösterilecek 60 saniyelik bir video ile Donald Trump’a karşı yürüteceği kampanyayı başlatacağı iddia ediliyor.

Michael Bloomberg Kimdir?

Michael Bloomberg
Michael Bloomberg

ABD’li medya milyarderi Michael Bloomberg, 14 Şubat 1942 tarihinde ABD’nin Massachusetts şehrinde dünyaya geldi. Dünyanın en zengin sekiz insanı arasında gösterilen 77 yaşındaki dolar milyarderi, geçtiğimiz yıl kasım ayında 2020 ABD Başkanlık seçimi için Demokrat Parti’den aday adaylığını ilan etti.

Bloomberg News’in ana şirketi Bloomberg LP haber ajansının kurucusu ve sahibi olan Michael Bloomberg, üst üste üç dönem New York belediye başkanlığı yaptı.

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı