in

Katy Perry’e Çin Şoku: Victoria’s Secret Fashion Show’da Sahne Alamayacak

Çin’in Şangay kentinde gerçekleşecek Victoria’s Secret Fashion Show’a geri sayım başladı. 29 Kasım’da gerçekleşecek gösteri için performans sergileyecek isimler arasında adı geçen Katy Perry, Page Six’in haberine göre Çin’den vize alamadığı için gösteride yer alamayacak. Sebebi ise oldukça şaşırtıcı…

Ayçiçeği Öğrenci Hareketi

Uzun bir süredir Çin’den bağımsız olmak isteyen Tavyan’da Çin karşıtları tarafından 2014 yılında dev gösteriler düzenlendi.

“Ayçiçeği Öğrenci Hareketi” olarak tarihe geçen olaylarda ayçiçeği sembol olarak kullanıldı.

Katy Perry’nin “Olaylı” Konser Kostümü

Olaylardan bir yıl sonra, 2015 yılında, Prism Dünya Turu kapsamında Tavyan’da konser veren 33 yaşındaki Perry, konser sırasında ayçiçekli bir kostüm giymişti.

Bu sebeple Çin’in kara listesine giren Perry’nin konserde Tavyan bayrağını dalgalandırması da iddiaya göre Çin’den vize almasını engelledi.

Gigi Hadid de Nasibini Aldı

Katy Perry gibi engele takılan bir başka isim ise Gigi Hadid oldu. Podyumda yer alamayacağını Twitter hesabı üzerinden açıklayan seksi model, bunun sebebini ise henüz açıklamış değil. Ancak Instagram hesabı üzerinden paylaştığı ırkçı olduğu söylenen videonun buna neden olduğu düşünülüyor. Videoda Buda heykelini taklit eden Hadid, bu hareketiyle Çinli hayranlarını küplere bindirmişti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Luis Fonsi ve Demi Lovato’nun “Échame La Culpa” Klibi Yayımlandı

Justin Bieber’ın Artık Bir de Latin Grammy Ödülü Var!