in

Kendall Jenner Panik Atak Krizleri Geçirdiğini Açıkladı

Kendall Jenner son verdiği röportajında panik atak krizleri geçirdiğini itiraf etti. Ünlü model, ilk atağı ve sonrasında yaşananları Good Morning America programı izleyicileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz hafta Good Morning America yayınına konuk olan Kendall Jenner panik atak krizleri geçirdiğini açıkladı.

Ruh sağlığı konusunda farkındalığı arttırmak adına Kenneth Cole ile ortak bir proje hazırlayan Jenner, küçük yaşlarda anksiyete belirtileri gösterdiğini söyledi.

İlk kriz geçirdiğinde çok korktuğunu anlatan Jenner, “Gerçekten nefes alamıyormuş gibi hissettim ve anneme koştum. Ona ‘Anne, nefes alamıyormuşum gibi hissediyorum. Bir şeyler yanlış olmalı’ dedim. Annem de beni hemen bir grup doktora götürdü.” diyor.

Kariyerinin yükselişe geçtiği dönemde ise yeniden panik atak krizleri geçirdiğini belirten Kendall Jenner, “Belki üç yıl önce, dört yıl önce, tamamen geri döndü ve çılgın bir şekilde panik atak geçiriyordum. Sonunda bu konuda ihtiyacım olan bilgiyi aldım.” diyerek kaygı sorunlarını kontrol altına aldığını ifade etti.

Jenner, 2019 Met Galası öncesinde de panik atak krizi geçirme noktasına geldiğini ve kız kardeşi Kylie Jenner’ın yardımıyla dikkatini dağıtarak kendini kontrol altına aldığını söyledi.