in

Kesha’nın High Road Albümü Yayımlandı

Kesha’nın High Road adını verdiği 4. stüdyo albümü 31 Ocak’ta müzikseverlerle buluştu.

2012 yılında yayımladığı Warrior albümü sonrası yapımcı Dr Luke tarafından 5 yıl boyunca albüm yapması engellenen Kesha, 2016 yılında engeller ortadan kalmkmasıyla albüm hazırlıklarına başlamış ve 2017 yılında Rainbow adlı albümü ile geri dönüş yapmıştı.

Rainbow ile yeniden doğan Kesha, esaret sürecinde yaşadığı yeme bozukluğu’ndan duygusal çöküntü sürecine, rehabilitasyon tedavisinden, Dr Luke tarafından uğradığı fiziksel, duygusal istismara ve bununla birlikte gelişen yıpratıcı yasal sürece kadar birçok kişisel yaşantısının bir yansıma olmasıyla dikkat çekmişti.

Pop Kökenlerine Geri Döndü

Kesha yeni albümü ile Rainbow’un duygusal havasını dağıtmaya geldi. 2017 yılında Rolling Stone röportajında High Road’ın Rainbow’dan farklı olacağını söyleyen Kesha, yeni albümü ile yeniden enerjinin yükseleceğini belirtmişti. 31 Ocak’ta müzikseverle buluşan albüm Kesha’nın pop kökenlerine geri dönüşünü simgeliyor. Albüm, dans ve rap izlerinin yanı sıra dream-pop baladlarını içinde barındıran geniş bir yelpazeye sahip.

16 şarkıdan oluşan albümün şarkı listesi şöyle:

“Tonight”
“My Own Dance”
“Raising Hell” (featuring Big Freedia)
“High Road”
“Shadow”
“Honey”
“Cowboy Blues”
“Resentment” (featuring Brian Wilson, Sturgill Simpson, and Wrabel)
“Little Bit of Love”
“Birthday Suit”
“Kinky” (featuring Ke$ha)
“The Potato Song (Cuz I Want To)”
“BFF” (featuring Wrabel)
“Father Daughter Dance”
“Chasing Thunder”
“Summer”

Tura Hazırlanıyor

Kesha, nisan ayından itibaren yollarda olacak. Albümünün tanıtımı için High Road Tour adıyla tura çıkmaya hazırlanan Kesha, Kuzey Amerika’da 27, Avrupa’da ise şimdilik 1 konser verecek.

Big Freedia’nın konuk olacağı konser serisinin ilk şovu 23 Nisan’da Sugar Land’deki Smart Financial Centre’da gerçekleşecek.

Kesha’nın yeni albümünü nasıl buldunuz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0