in

Kim Kardashian’dan Taylor Swift’e Sevgililer Günü Hediyesi

Kim Kardashian bu Sevgililer Günü’nde kavgalı olduğu ünlü isimlere de hediye gönderecek

14 Şubat Sevgililer gününe sayılı günler kala eğlence dünyasının önde gelen isimlerinden olan Kim Kardashian’dan şaşırtıcı hamle geldi.

Sevgililer günü için çikolata ve koku temalı kutular hazırlayan Kim Kardashian, bu hediyeleri sevdiklerine ve doslarına göndermekle kalmayıp, Taylor Swift dahil olmak üzere arasının bozuk olduğu isimlere de gönderme kararı aldı.

Kavgalı Olduğu Ünlülere de Hediye Kutusu Hazırladı

Bae (En değerliler) , BFF ( En iyi arkadaşlar) ve Ride Or Die temalı 3 kutudan oluşan hediye kutuları için isim listesi oluşturan Kardashian, hazırladığı listeleri sosyal medya üzerinden paylaştı.

Arasının bozuk olduğu isimlere BAE isimli kutuları gönderecek olan Kardashian’ın, yeşil not kağıtlarına yazdığı listede Taylor Swift, Naya Rivera, P!nk, Chole Grace Moretz, Sharon Osbourne gibi isimlerin olması dikkat çekti.

instagram hikayesinde basın kutuları için liste hazırladığını ve onlara daha fazlasını göndereceğini söyleyen  show yıldızı, bu yıl kutlanan Sevgililer günü için kendisini seven, sevmeyen herkese de bu hediyeleri gönderme kararı aldığını açıkladı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Iggy Azalea “Savior” Şarkısı ile Geri Döndü

Rita Ora, Late Night with Seth Meyers Programında Performans Sergiledi