Bizi Takip Et!

Kobe Bryant’ın Eşi Vanessa Bryant: “Acıyı Tarif Edecek Kelime Yok”

Magazin

Kobe Bryant’ın Eşi Vanessa Bryant: “Acıyı Tarif Edecek Kelime Yok”

Geçtiğimiz hafta pazar günü helikopter kazasında 13 yaşındaki kızı Gianna ve eşi Kobe Bryant’ın ölümüyle sarsılan Vanessa Bryant sessizliği bozdu.

Bugün Instagram hesabı üzerinden aile fotoğraflarını paylaşarak açıklamada bulunan Vanessa Bryant, dünyanın dört bir yanından gönderilen taziye mesajları için teşekkür ederek başladığı yazısında,

“…Sevgi dolu bir eş ve çocuklarımıza harika bir baba olan Kobe’nin; sevgi dolu, düşünceli, müthiş bir evlat olmanın yanı sıra Natalia, Bianka ve Capri’ye harika kız kardeşi olan benim güzel, tatlı Giannamın ani kaybıyla tamamen yıkıldık.” ifadelerine yer verdi.

“Şu anda yaşadığımız acıyı tarif edecek yeterli kelime yok”

Kızı Gianna ve eşi Kobe Bryant’ın ölümünden duyduğu derin üzüntü için “Şu anda yaşadığımız acıyı tarif edecek yeterli kelime yok” diyen Vanessa Bryant, sözlerini,

“Kobe’nin de Gigi’nin de deliler gibi sevildiklerini bildiklerini düşünerek avunuyorum. Onlar hayatımızda olduğu için çok şanslıydık. Keşke sonsuza kadar burada bizimle kalsalardı. Onlar bizden çok erken alınan güzel nimetlerimizdi. Onlarsız bir hayatı düşünmek imkânsız. Fakat her gün uyanıp, Kobe ve biricik bebeğimiz Gigi yolumuzu aydınlattığı için kendimizi toplamaya çalışıyoruz. Onlara sevgimiz sonsuz ve ölçülemez. Keşke onlara sarılabilsem, öpebilsem. Keşke onlar sonsuza dek burada bizimle olabilseler” diyerek sonlandırdı.

Pazar günden beri sessizliğini koruyan Vanessa Bryant’ın sosyal medyada yayımladığı mesajın ardından Instagram profiline kaybettiği kızı ve eşinin birlikte çekildiği fotoğrafı koyması dikkat çekti.

https://www.instagram.com/p/B77K8XWDY7O/

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı