in

Konserin Ortasında Konserini İptal Etti!

Amerikalı şarkıcı Halsey, “Hopeless Fountain Kingdom” adını verdiği dünya turnesi kapsamında evvelki gün Kanada’nın “Calgary” şehrinde sahneye çıktı. Binlerce hayranının 23 yaşındaki sanatçıyı izlemek için arenada yer aldığı konser, ani kararla iptal edildi. Hem de konserin tam ortasında…

Beklenmeyen iptal kararının ardından geçtiğimiz gün yine Kanada’da gerçekleşecek bir başka konserini daha iptal eden şarkıcı, Instagram hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Konserlerin iptal edilmesinden dolayı etkilenen hayranlarından özür dileyerek sözlerine başlayan Halsey, “Bu dünyada bana gösterimi durdurtacak çok az şey var ve hayranlarım bunu biliyor. Bu kalbimi sarsıyor fakat dinginliğimi tekrar kazanabilmek için birkaç güne ihtiyacım var, ki böylece Minneapolis’teki konserimi elimden geldiğince en iyi şekilde sunar ve turnenin kalanını iyi bir şekilde bitirebilirim. Kanada’daki hayranların gönlünü alacağım. Anlayışınız ve özelime saygı duyduğunuz için teşekkür ederim. Ve tabii bu süreçte yakınımda duranlara da.” diyerek sözlerini tamamladı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Başaramayanları Çıldırtacak: Taylor Swift Dev Stadyumlara Dönüyor!

Yükselen Yıldız Lil Peep 21 Yaşında Hayatını Kaybetti