Bizi Takip Et!

Kylie Jenner Anne Olduğunu Duyurdu

Magazin

Kylie Jenner Anne Olduğunu Duyurdu

Rap yıldızı Travis Scott ile yaşadığı ilişki sonucu hamile kalan Kylie Jenner, sosyal medya hesapları aracılığı ile 4 Şubat Pazar günü yayımladığı yazı ile doğum yaptığını doğruladı.

Kızlarının İsmi Henüz Açıklanmadı

1 Şubat’ta kızını sağlıklı bir şekilde kucağına aldığını duyurduğu instagram’daki yazısına hayranlarından özür dileyerek başlayan Kylie, bebeğinin stresten etkilenmemesi için sakin bir hamilelik süreci geçirdiğini söyledi.

Yazısının devamında bu sürecin gizliliği konusunda kendisine destek olan ailesi ve arkadaşlarına da teşekkür eden genç yıldız, hamileliğin hayatında edindiği en güzel, güçlendirici ve hayatını değiştirici bir deneyim olduğunu ve bu anları özleyeceğini belirtti. Jenner ve Scott çifti kızlarının ismini ise henüz açıklamadı.

♥️

Kylie (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi ()


20 yaşındaki genç reality show yıldızı, doğumunu belgeleyen 11 dakikalık hamilelik sürecinin yer aldığı  “Bizim Kızımız” başlıklı videoyu da Youtube kanalı üzerinden dünya ile paylaştı.

Küçük kız kardeşi ile aynı dönemde hamile kalan abla Khloe Kardashian’da kardeşi ile hamilelik sürecinde çekildiği fotoğrafı instagram hesabından paylaşarak şunları yazdı:

“Tebrikler tatlı Kylie!. Ne büyüleyici bir yolculuk oldu. Milyonlarca yıl geçse de bu özel deneyimi birlikte yaşayacağımızı düşünemezdim. Bu benim için çok özel bir deneyim oldu. Büyük anneden küçük anneye sevgilerle…”

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı