in , ,

Kylie Jenner: “Genç Kızlara İlham Veriyorum”

Kylie Jenner Glamour UK’in Haziran sayısı için kamera karşısına geçti ve derginin yeni kapak kızı oldu. 18 yaşındaki reality show yıldızı dergiye derinlerdeki Kylie’yi ortaya çıkaran bir röportaj verdi.

Başkaları İçin Değişmem

Geçirdiği operasyon(lar) konusunda -özellikle dudaklarıyla ilgili- internetin çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Kylie Jenner, geçirdiği bu değişimi bir başkası için değil, kendisi için yaptığını ima eden şu sözleri söylüyor: “Öncelikle ben genç bir kadınım ve bir erkek ya da başka biri için değişmem”

Genç Kızlara İlham Veriyorum

“Kendi işimi yapıyorum ve kendi başıma para kazanıyorum. Bu yüzden kendi ayaklarının üstüne durmak isteyen birçok genç kıza ilham verdiğimi hissediyorum.”

Paramı Dikkatli Harcıyorum

Onları şatafatlı hayatları ile tanıyoruz ancak Kylie bunun tam aksine ailesinin de kendisinin de paralarının değerini bildiklerini, paralarını dikkatli harcadıklarını söylüyor.

“5 yıldır annemden 1 Dolar bile almadım. Kendi paramı kazanmaya başladığımdan beri her şeyimi kendim ödedim: arabalarımı, evlerimi, kıyafetlerimi, her şeyi.. Neler olduğunu bilmeyi seviyorum ve ben aslında harcamalarım konusunda oldukça dikkatliyim. Aile olarak da böyleyiz.”

Sahne Arkasına Çekileceğim

“Zamanı geldiğinde yavaşça sahne arkasına çekileceğimi düşünüyorum” diyerek gelecek planlarından bahsetmeye başlıyor: “Şov (Keeping Up With the Karadashians) nihayetinde sona ermek zorunda ve ben işimiz bitene kadar şovu terketmeyi düşünmüyorum.”

Dergi kapağı

glamour uk haziran 2016 sayısı

Calvin Harris ve Rihanna’nın Yeni Düeti Sizlerle

Katherine McNamara “Mothers and Daughters” Filminin Galasına Katıldı