in ,

Lady Gaga’dan Donald Trump’a Sert Çıkış: “Kendinizden Başka Kimseyi Sevmiyorsunuz”

Geçtiğimiz hafta cuma günü (9 Kasım) sabahın erken saatlerinde Donald Trump’ın Manhattan’daki kampanya merkezi Trump Tower’ın önüne gelen Gaga, eline “sevgi nefreti bastırır” sloganlı notunu alarak Başkan Trump’ı protesto etmişti.

Başkan Trump’ın  izlediği politikalara daha fazla kayıtsız kalamayan Gaga, birkez daha  sosyal medya hesapları üzerinden de Amerikan Başkanı Donald Trup’a sitem dolu sözler sarfetti.

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın büyük hasara yol açan ve Kaliforniya’yı etkisi altına alan orman yangını konusunda tavrını beğenmeyen “A Star is Born” filmi yıldızı, 12 Kasım’da twitter sayfası üzerinden,

“Bunu daha öncede biliyordum ama kendinizden başka kimseyi umursamadığınızı açıkça göstermeye devam ediyorsunuz.

Sayın Başkan, Kaliforniya halkı için şefkat gösterin ve ülke için iyiliğinizi ortaya koyun.”  #KibarOl #Nezaket #KaliforniyaYanıyor

notunu yayımladı ve Başkan’ın kalbini yumuşatması için çağrıda bulundu.

Peki Gaga neden bu tweeti attı?

Kaliforniya Eyaleti tarihinin en büyük yangın felaketlerinden biri olarak gösterilen orman yangını hakkında Amerikan Başkanı Donald Trump 10 Kasım Cumartesi günü twitter üzerinden federal hükümeti suçlayarak bütçelerini bloke etmekle tehdit etmişti.

Katy PerryJohn Legend ve menajer Scooter Braun gibi birçok ünlü isimde Başkan Trump’ın bu tweetine sert bir şekilde tepki veren isimler oldu.

Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Oyuncak Hikayesi Kaldığı Yerden Devam Ediyor: Serinin 4. Filminden İlk Tanıtım Yayımlandı