Bizi Takip Et!

Lady Gaga’nın Kozmetik Markası Haus Laboratories için Geri Sayım Başladı

Güzellik

Lady Gaga’nın Kozmetik Markası Haus Laboratories için Geri Sayım Başladı

Kozmetik dünyasına girmeye hazırlanan Lady Gaga, HAUS LABORATORIES adını verdiği güzellik markasının tanıtım klibini yayımladı

Kardashian ailesinin kozmetik dünyasında ses getirmesi, ünlü isimleri de harekete geçirmişti. Daha önce Rihanna, Jennifer Lopez, Ashley Tisdale ve daha birçok isim kozmetik dünyasına adım atarak iş kadını statüsü ile kariyerlerini şekillendirmişti.

Şimdi ise Lady Gaga bu sektöre girmeye hazırlanıyor. Haus Laboratories adı ile kozmetik dünyasına atılım yapan Gaga, 9 Temmuz’da Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına kozmetik dünyasına giriş serüvenini anlattı.

“Gençken hiç güzel hissetmemiştim ” diyerek başladığı cümlesinde Gaga, “Hem iç hem de dış güzelliğe sahip olabilmek için mücadele ederken, makyajın gücünü keşfettim” dedi.

Makyaj yapmayı annesinden öğrendiğini söyleyen başarılı Pop yıldız, “Annem kadar güçlü olmak istedim ve ortaya Lady Gaga çıktı. Aynaya bakarak içimdeki süper kahramanı buldum ve kim olmak istediğimi gördüm. Makyaj bana cesaret verdi” itirafında bulundu.

Geçtiğimiz hafta salı günü (9 Temmuz) HAUS LABORATORIES kozmetik markasının tanıtım videosunu yayımlayan Gaga, ön satışların 15 Temmuz Pazartesi günü başlayacağını müjdeledi. Koleksiyonun tam satışı ise 17 Eylül ayında olacak.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Güzellik

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı