in

Liam Payne’den Oğlunun Annesi Cherly’e Tebrik Mesajı

Liam Payne ve Cherly’nin ilişkisi sona ermiş olsa da ikili oğulları Bear Grey Payne için dostça birlikteliklerini sürdürüyor.

Dört yıl aranın ardından müzik çalışmalarına hız veren Cherly, cuma günü (9 Kasım) “Love Made Me Do It” şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Aynı gün Cherly ile bu yıl yollarını ayıran genç şarkıcı Liam Payne’den de eski hayat arkadşına destek mesajı geldi.

25 yaşındaki genç Popçu, twitter sayfası üzerinden,

“4 yıl aradan sonra yayınladığın ilk şarkın için tebrikler Cherly. İnsanların dinlemesi için sabırsızlanıyorum.”

notunu paylaştı.

Şarkının yayımlanmasının ardından sözlerin Liam Payne ile olan ilişkisi hakkında olduğu yönünde dedikodular baş gösterdi. Fakat Cherly yaptığı açıklamada tüm şarkılarının ayrılmadan önce kaydedilip yazıldığı yönünde bir açıklama gerçekleştirdi.

Cherly, yeni albümü için kaydettiği şarkıları hakkında, “Bu şarkıların hiç kimseye hitaben yazılmadı” ifadesini kullandı.

Sözleri; Cheryl, Nicola Roberts, Natasha Bedingfield, George Astasio, Dylan Cooper, Miranda Cooper, Jason Pebworth ve Jon Shave ile birlikte kaleme alınan şarkının prodüktörlüğü The Invisible Men ve Dylan Cooper tarafından gerçekleştirildi.

Dijital müzik platformları üzerinden 9 Kasım’da yayımlanan şarkının Sophie Muller yönetmenliğinde çekilen video klibi de aynı gün Cherly’nin Youtube kanalı üzerinden izleyicilerle buluştu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Jessie J, Mariah Carey’nin “All I Want For Christmas Is You” Şarkısını Coverladı

Demi Lovato ve Wilmer Valderrama’nın İlişkisi Dostça Devam Ediyor