in ,

Liam Payne’in “Both Ways” Şarkısı Biseksüelleri Kızdırdı

Liamp Payne’in 6 Aralık’ta satışa çıkan LP1 albümündeki “Both Ways” şarkısınde biseksüelliği fetiş malzemesi olarak kullanması tepki çekti.

İngiliz Pop müziğin genç yıldızı Liam Payne‘in merakla beklenen ilk stüdyo albümü LP1, 6 Aralık’ta müzikseverlerle buluştu.

Liam Payne – LP Albüm Kapağı

Metacritic’ten 100 üzerinden 44 puan alan albüm, The Times, NME, The Indipented’tan 5 üzerinden 2 puanla derecelendirildi. 17 şarkıdan oluşan albümde en dikkat çeken şarkı ise “Both Ways” oldu ve tartışmaları da beraberinde getirdi.

Liam Payne’in Ruth-Anne Cunningham, Stephanie Jones, Ian Franzino ve Andrew Haas ile birlikte kaleme aldığı şarkısında biseksüel kadınlara ilgi duyduğunu açıklaması tepki topladı.

Parti Sona Erdi Hastag’i Trend Oldu

Genç Pop yıldızının “Both Ways” isimli şarkısında biseksüelliği fetiş malzemesi olarak kullanması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. #LiamPayneIsOverParty hashtag’i Twitter’ın en çok konuşulan konuları arasında girdi.

#liampayneisoverparty etiketiyle paylaşım yapan bir Twitter kullanıcısı, “LGBTİ+ bireyleri senin fetiş malzemen değil. Genç kadınların, erkeklerin ya da herhangi birinin bu şekilde cinselleştirilmesini görmek mide bulandırıcı.”

sözleriyle binlerce beğeni topladı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0