in ,

Little Mix Önyargıları Yıkmak için Soyundu

Cuma günü (16 Kasım) LM5 adını taşıyan 5. stüdyo albümlerini müzikseverler buluşturmaya hazırlanan Little Mix, çarşamba günü (14 Kasım) “Strip” adlı şarkılarının video klibinden kısa bir tanıtım yayımladı.

View this post on Instagram

We have loved sharing all these incredible, inspirational women and their stories with you. And we have a little surprise 👀 A few months ago, we invited all the women to be a part of our brand new music video for #Strip. Strip is a really special song from LM5, it’s all about standing proud and we wrote it to encourage and empower people to be who they are. We were lucky enough to have the amazing @rankinarchive bring our vision to life in partnership with @youtubemusic! We co-directed this video and are so incredibly proud of it, Strip will be all yours on Friday. 16.11.18. #LM5. The girls x

A post shared by Little Mix (@littlemix) on

İngiliz Pop grubu, LM5 albümlerini hazırlarken kadın teması üzerinden yoğunlaştı ve ortaya kadın gücünü ortaya koyan, kadınları oldukları gibi değerlendirmek gerektiği vurgusu yapan bir albüm çıkardılar.

“Sizlerle bu muhteşem ve ilham verici kadınların hikayelerini paylaşmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Küçük bir sürprizim var. Birkaç ay önce kadınları #Strip yeni klibimizin parçası olmaya davet ettik. Strip, LM5’teki gerçekten çok özel bir şarkı. Çok gururluyuz ve bu şarkıyı insanları oldukları gibi olmaya cesaretlendirmek ve güçlendirmek için yazdık.”

notunu yazarak videolarının cuma günü (16 Kasım) Youtube kanalları üzerinden yayımlanacağının müjdesini verdi.

Yeni Klipleri için Soyundular

View this post on Instagram

Take off all my makeup cos I love what’s under it Rub off all your words don’t give a fuck I’m over it Jiggle all this weight, yeah you know I love all of this Finally love me naked Sexiest when I’m confident. Thank you for being part of this incredible journey with us. #LM5 featuring #Strip is coming Friday 16.11.18 The girls x

A post shared by Little Mix (@littlemix) on

Little Mix üyeleri instagram sayfası üzerinden aynı günün ilerleyen saatlerinde ise “Strip” klibi için soyundukları fotoğrafı paylaştı.

Ön yargıları yıkmak için soyunarak kamera karşısına geçen grup, vücutlarına bu zamana kadar maruz kaldıkları, onları etiketleyen kelimeleri yazdı. K*ltak, yeteneksiz, çirkin, şişman, zayıf, önemsiz… bu etiketlerden sadece birkaçı.

Perrie, Jade, Jesy ve Leigh-Anne paylaştıkları fotoğrafın altına ise

“Makyajını çıkar çünkü altındakini seviyorum… Beni tüm çıplaklığımla sev…”

sözlerinin yer aldığı şarkı sözünden alıntı  düştü ve bu sürecin bir parçası oldukları için hayranlarına teşekkür etti.

Şarkı, Amerika’da geçtiğimiz sezon yayımlanan Four adlı yarışma programında performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sharaya J iş birliğini içeriyor. 

İngiliz fotoğrafçı ve yönetmen Rankin tarafından çekilen video klip, yarın (16 Kasım) grubun Youtube kanalı üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Ashley Tisdale’in “Voices In My Head” Klibi Yayımlandı

Ellie Goulding’in Diplo ve Swae Lee İş Birliği “Close To Me” Klibi Yayımlandı