Bizi Takip Et!

Lucas Jade Zumann Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Lucas Jade Zumann Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Netflix’in Anne with an E dizisinde Gilbert Blythe karakterine hayat veren Lucas Jade Zumann kimdir? Lucas Jade Zumann kaç yaşında? bu zamana kadar hangi projelerde yer aldı? Lucas Jade Zumann’ın sevgilisi var mı? hepsi ve daha fazlası…

Oyunculuğa 20th Century Women filmi ile başlayan ve şimdilerde Netflix‘in Anne with an E dizisiyle adından söz ettiren beyaz perdenin umut vaat eden yıldızı Lucas Jade Zumann kimdir? Kaç yaşında? yakından tanımaya ne dersiniz?

Lucas Jade Zumann kimdir?

Lucas Jade Zumann ve annesi
Lucas Jade Zumann’ın annesi

Lucas Jade Zumann, Jennifer Zumann ve Mathew Zumann çiftinin oğlu olarak dünyaya geldi.  Lucas Jade’in babası Mathew Zumann Alman kökenli bir pilates eğitmeni. Annesi Jennifer Zumann’ın Yahudi kökenli olması dışında pek bir bilgi bulunmuyor. Lucas’ın annesini sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar sayesinde tanıyoruz. Büyükbabası Thomas Zumann ve büyükannesi ise Kathryn.

Lucas Jade Zumann kaç yaşında?

Lucas Jade Zumann, 12 Aralık 2000’de ABD’nin Illinois eyaletindeki Chicago şehrinde doğdu. Yay burcu özelliklerini taşıyor. Meraklı ve enerjik bir kişiliği var.

Lucas Jade Zumann Kimdir
Lucas Jade Zumann’ın çocukluğu

Lucas Jade Zumann’ın saç ve göz rengi

Lucas Jade Zumann Kimdir

Lucas Jade Zumann’ın saçları koyu kahverengi, gözleri ela.

Lucas Jade Zumman’ın boyu ve kilosu

Lucas Jade Zumann Kimdir

Lucas Jade Zummann’ın boyu 1,73 cm, kilosu ise 65 kg.

Lucas Jade Zumann’ın eğitimi durumu

Chicago Waldorf School’da eğitim aldı. Ayrıca Yahudi tarihi ve İbranice dilini öğreten Hebrew school’da da eğitim gördü.

Youtuber Shannon Sullivan ile Aşk Yaşıyor

Lucas Jade Zumann ve sevgilisi Shannon Sullivan
Lucas Jade Zumann ve sevgilisi Shannon Sullivan

Shannon Sullivan kim diyebilirsiniz. Shannon Sullivan’ın kendi adını taşıyan bir Youtube kanalı var.

Sullivan bu kanalda hem İspanyolca hemde İngilizce çektiği eğlenceli videoları paylaşıyor. Çoğu videosunda da erkek arkadaşı Lucas Jade Zumann’da ona eşlik ediyor.

Dört kardeşin en büyüğü

Zumann ailesindeki tüm çocuklar bir şekilde oyunculukla uğraşıyor. Lucas Jade, kardeşlerinin de ekranda olmayı sevdiğini söylüyor. Üç kardeşi var. Kardeşlerinden bir kamera dersini almış, ailenin iki numarası da 2-3 tane reklam filmi yapmış.

Sanatçı bir aileden geliyor

Lucas Jade Zumann
Lucas Jade Zumann

Ailesiyle Chicago’da yaşıyor. Aile fertleri sanatla iç içe olunca Lucas’ın da sanatla ilgilenmesi haliyle desteklenmiş. “Profesyonel bir aktör olacağım” diyerek yola çıkmadım diyen Lucas, mahalle tiyatrolarında oynamayı ve küçük çektiği ev videoları yapmaktan büyük keyif aldığını söylüyor. Amatör olarak yaptığı iş zamanla profesyonel bir boyut kazanarak meslek haline gelmiş.

Disney’in çağrısı keşfedilmesini sağladı

Disney, kast yönetmenlerine yeni yetenek aradığını ve ellerindeki kayıtları incelemeleri için haber yollamış. Lucas’ta kast yönetmeni Mickie Paskal’ın ajansına giderek onlara bir kayıt videosu bırakmış. Video, şarkı söylediği ve gitar çaldığı görüntülerden oluşuyormuş. 20 dakika içinde ajansa kayıt olduğunu söyleyen yetenekli oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini de bu ajans sayesinde almış..

Reklam filmi, televizyon şovu ve bir film tecrübesinin ardından ilk büyük rolü de ajansa kaydolduktan birkaç hafta sonra 20th Century Women’dan teklif almasıyla gerçekleşiyor.

Her şeyin bu süreçte göz açıp kapatıncaya kadar hızlı geçtiğini söyleyen Lucas, sürecin kendisi açısından hayal edemeyeceği şekilde şaşırtıcı işlediğini söylüyor.

Şöhretle nasıl başa çıkıyor?

Lucas Jade Zumann, Los Angeles’taki profesyonel yaşantısı ile Chicago’daki gerçek yaşantısı arasındaki dengeyi kurabilen biri. Los Angeles’a geldiğinde çalışma ortamındaki insanlarla görüştüğünü, Chicago’ya evine döndüğünde mahallesindeki yaşantısına devam ettiğini söylüyor. Gerçek bir aileye ve sağlam arkadaşlar edindiğini söyleyen Lucas, şöhret peşinde konuşmadığının da altını çiziyor.

Vegan

Şöhret peşinde koşma gibi bir gayesi olmadığını söylese de şöhretin getireceği ünü ses duyurmaktan yana kullanmak istiyor. Eğer bir gün sesini duyurmak isterse veganlık ve sürdürülebilir yaşamla ilgili konuları gündemi taşımak niyetinde.

Pilot olma yolunda

Lucas Jade Zumann, gökyüzünde olmayı çok seviyor. Pilotluk eğitimi aldığını Instagram profiline düştüğü not sayesinde öğreniyoruz. Genç oyuncu uçuş eğitimlerini de Orlando Flight School’da alıyor.

Film çekmek istiyor

Küçüklüğünden beri mahallesindeki tiyatro oyunlarını yönettiğini söyleyen Lucas Jade, oyunculukla birlikte filmde yapmak istiyor. Şimdilik zor olduğunu düşünse de ileride kameranın hem önünde hem de arkasında yer almak istiyor. Uzun metrajlı bir film üzerinde çalışan Lucas, karakter odaklı hikayelere ilgi duyduğunu ve senaryo konusunda henüz bir şeyler kaleme almadığını söylüyor. Emanual Lubeski, Alejandro Gonzalez Inuritu, Robert Yoemen ve Wes Anderson’dan etkileniyor.

Yönettiği ilk film: One Earth

Lucas Jade Zumann
Lucas Jade Zumann

Yönettiği ilk film One Earth. Filmi arkadaşlarıyla birlikte festival için çekmiş.

Film ve tv projeleri

İlk olarak Oliver! adlı oyunuyla birlikte oyunculuğa başlamış.

2015 yılında, Ciaran Foy’ın yönettiği Sinister 2 filminde Milo adlı hayalet bir çocuğu oynadı. Aynı yıl Netflix’in sevilen dizisi Sense8‘in bir bölümünde göründü.

2016 yılında, NBC’nin sevilen dizisi Chicago Fire‘ın 2 bölümünde rol aldı. Aynı yıl, kariyerinin en büyük projesi olan 20th Century Women‘da Jamie karakterini canlandırdı.

2017 ve 2019 yılları arasında devam eden Netflix’in Anne with an E dizisinde ise Lucas’ın ses getiren ve onu ön plana çıkaran ilk televizyon yapımı oldu. Dizide Gilbert Blythe karakterini canlandırdı ve 27 bölümünde göründü.

2018 yılında, Every Day adlı yapımda Nathan karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

2019 yılında, Martha Stephens’ın yönettiğ To the Stars adlı filmde Jeff Owings’ı oynadı.

Anne with an E kadrosuna nasıl seçildi?

Dizinin kadrosuna dahil olma süreci hızlı gelişmiş. Chicago’daki ajansına birkaç kayıt videosu gönderen Lucas daha sonra dizinin yapımcısı ve yazarıyla tanışıp Amybeth McNulty ile bir okuma gerçekleştirmiş. Birkaç hafta sonra geri dönüldüğünde Gilbert rolünü aldığını söylüyor.

Lucas Jade Zumann’ın En’leri

En sevdiği yemek mercimek çorbası, sevdiği film “Yükselen Ay Krallığı” ve Ratatat müzik grubunun büyük hayranı.

Boş zamanlarında parkour, kimi zaman sanat, kimi zaman ise meditasyon yaparak geçiriyor. Ayrıca bisiklet tamiri yapmaktan da hoşlanıyor. Doğayı çok seviyor, temiz havada gezinmeyi, müzik, film ve fotoğraf çekmekten büyük keyif alıyor. Hoşlanmadığı şeyler ise; çevre kirliliğine yol açan kokular, çevreyi düşüncesizce kullanmak, canlılara yönelik yapılan kötü muameleler.

Lucas Jade Zumann’ın el yazısı:

Lucas Jade Zumann Instagram kullanıyor mu?

Lucas’ın onaylanmış bir Instagram sayfası var. Gelecek vaat eden oyuncuyu yakından takip etmek ve özel hayatından yaptığı paylaşımları görmek isterseniz onu @lucasjzumann adıyla aratıp takibe alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/BxnHJiRhffY/

Continue Reading
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Yakından Tanıyalım

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı